Komentowana treść: Center Court 2
[#1] Re: Center Court 2
Fajnie, że się udało uratować grę sprzed lat. Szkoda że tylko na AGA. No cóż, pozostaje emulacja
[#2] Re: Center Court 2

@SuperBuster, post #1

Fajnie, że się udało uratować grę sprzed lat. Szkoda że tylko na AGA. No cóż, pozostaje emulacja

Dlaczego szkoda, bo AGA to już nie prawdziwa Amiga? Szkoda, że gra nie zadziała na kartach graficznych. No cóż, pozostaje emulacja.
[#3] Re: Center Court 2

@KM, post #2

http://m.tipy.interia.pl/artykul_4694,jak-rozpoznac-ze-kotka-jest-w-ciazy.html

Bo zagral bym na A500.
[#4] Re: Center Court 2
Czy to nie najdłuższy poślizg premiery w historii gier ? . Pytam znawców tematu, bo jeżeli najdłuższy to trzeba wpisać to do księgi rekordów Guinnessa, żeby tam uwiecznić Amigę ;).

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2016 09:46:23 przez sigma2pi
[#5] Re: Center Court 2

@SuperBuster, post #3

No a ja na PM z MorphOS-em.
[#6] Re: Center Court 2

@sigma2pi, post #4

Czy to nie najdłuższy poślizg premiery w historii gier?

Nie. Wśród amigowych gier tyle samo (19 lat) leżakował "Putty Squad", a "Mutant League Hockey" nawet dłużej (21 lat).
[#7] Re: Center Court 2
szkoda że nie na C64
[#8] Re: Center Court 2

@SuperBuster, post #3

Na Vampirze A500 zagrasz jak będzie miał emulację AGA.
[#9] Re: Center Court 2

@SuperBuster, post #3

Ciekawy link Smiech

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2016 21:31:34 przez Phibrizzo
[#10] Re: Center Court 2

@Phibrizzo, post #9

A bo czytałem akurat na smartfonie, nie wiem jak to się wkleiło samo
[#11] Re: Center Court 2

@SuperBuster, post #10

I co? Będziesz miał małe kotki? :)

Fajnie, że takie wynalazki siedzą u ludzi na dyskach. Róbmy kopie zapasowe nośników, bo później żal.
[#12] Re: Center Court 2

@Leander, post #11

I co? Będziesz miał małe kotki? :)

Tak. 2 kotki na raz
[#13] Re: Center Court 2
Tak sobie myślę... do gier retro na Amigę Classic to już chyba tylko Amos, Blitz Basic... czy jeszcze coś? Czy w Hollywood da się coś sensownego zrobić? Jedyna zaleta tego ostatniego to multiplatformowość .... Tak czy inaczej dobry news :)
[#14] Re: Center Court 2

@X-Type^HVR, post #13

Dlaczego? Czyżby większość amigowych gier powstała w tych językach?
Dziwne, że na początku lat 90-tych na Amidze robiono majstersztyk techniczne, których do dzisiaj nikt nie jest w stanie, na Amidze, pobić wykonaniem, zawartością i jakością. W przypadku innych retro maszynek, dziś powstają gry, które biją na łeb produkcje z lat ich prosperity...
[#15] Re: Center Court 2
Wczoraj znowu pograłem dłużej i jeszcze bardziej się zakochałem- świetna gierka.
Poziom AI przeciwników to kawał dobrej roboty, dzięki temu jest przyjemność z grania z komputerem (na razie radze sobie jako tako na najniższych wskaźnikach przeciwnika.
No i odkryłem, że jest więcej rodzajów uderzeń rakietą, są loby, drop shoty, forehand i backhand).
Do tego świetna grafika i animacja, dobra muzyka oraz dźwięki (szkoda, że publiczność, elementy kortu nie są zanimowane)- dawno nie grałem w tak dobry tenis i to nie tylko na Amidze ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2016 07:51:42 przez BULI

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2016 07:52:13 przez BULI
[#16] Re: Center Court 2

@BULI, post #15

To prawda, strona techniczna tej gry jest profesjonalna. Dawno nie grałem w gry wymagające szybkiej reakcji na dżoju i komputer mnie łoił strasznie. Do tej gry przydałoby się sterowanie, jakie zastosowali twórcy tenisa o nazwie Tennis Addict na PocketPC. Nie wiem, czy to widać na filmie z YT, bo mi się nie otwiera na moim nędznym necie komórkowym, ale chętni mogą kliknąć. W każdym razie piórkiem na ekranie rysowało się linię/krzywą a zawodnik sam tam dobiegał i wykonywał uderzenie. Na Amidze można by to osiągnąć myszką. Gdyby ta gra wyszła te 20-patę lat temu, to z pewnością stała by się hitem w swojej kategorii. Dla mnie za trudna w każdym razie
[#17] Re: Center Court 2

@Umpal, post #16

Dla mnie za trudna w każdym razie


Też nie jestem wyjadaczem w stylu "przechodzę SOB bez skucia), w opcjach możesz powyłączać niektóre "zdolności" komputera.
Przed samą rozgrywką gdzie masz suwaki (siła, szybkość itp) twoje i komputera zjedź komputerowi suwakami do dołu i dasz radę, komputer będzie robił więcej błędów własnych ok, racja
[#18] Re: Center Court 2

@BULI, post #17

Dzięki za podpowiedź, spróbuję kiedyś OK
[#19] Re: Center Court 2
Tenis to zupełnie nie moja bajka, ale gra wygląda i działa solidnie. Bardzo fajnie że udało się ją uratować i otrzymaliśmy nową grę :) oby więcej takich pozytywnych akcji :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem