Komentowana treść: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny
[#1] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny
Kuszące, czy jest opcja grafiki z odręcznym autografem?
[#2] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@il_capitano, post #1

Kupujesz plakat, jedziesz na dowolne party i myślę, że Slayer nie odmówi podpisania się na plakacie.
[#3] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@il_capitano, post #1

Jest, na hasło 'gdański rum' :D
[#4] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@codi, post #3

Jeśli tylko będę na danym party to oczywiście z przyjemnością podpiszę (ale proszę mi nie dawać do podpisu umów na kredyt hipoteczny we franku), nawet bez rumu.
[#5] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@il_capitano, post #1

Jak dasz za frajer Slayerowi choc malpke whisky to podpisze ci nawet na golej dupie :)
[#6] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny
Co z innymi autorami?
[#7] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@simka113, post #6

Planujemy rozszerzać ofertę, pojawią się inni autorzy, ale to wymaga czasu.

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2016 15:50:32 przez A2
[#8] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny
A można do tych plakatów dodać logo amiga ?.
[#9] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@A2, post #7

Jubi! Jubi! Jubi!
[#10] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@il_capitano, post #1

a czy plakaty z golymi babami tez beda?
Ja bym sie pisal na pare
[#11] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@selur, post #10

Przypomniało mi to coś... Może prace Erica Schwartza również.
[#12] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny
Zamówiłem komplet, będą do wygrania w compos na Riverwash.

A jeden na ścianę :)
[#13] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@Fei, post #12

OK
[#14] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@Hexmage960, post #11

Nie chciałbym burzyć ikon i pomników ale nie wiem czy powiesiłbym sobie prace Erica Schwartza. Trochę miałbym wrażenie jakbym sobie wieszał Kaczora Donalda. :) Eric opanował niemal do perfekcji wczesnodisneyowski styl animacji i kształtów ale pixelartu to w jego pracach nie ma ani grama. Bardzo chętnie oglądam animacje Schwartza i to co gość wyczyniał w domowym zaciszu na A500/2000 w latach 80/90 było świetne. Ale nie bardzo widzę żeby coś nadawało się na plakat. Może coś z tych nieco nowszych prac. Może plakat z wkurzoną postacią Amiga Survivor. Ale takie plakaty to już były za czasów Amig z Escomu.
[#15] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@Fei, post #12

Te lokomotywy sa kuszace OK
[#16] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@MDW, post #14

Zgadzam się z tym co piszesz. Wczesne lata to rzeczywiście styl kartoonowy i disneyowski. Później jak u każdego artysty, również prace Erica dojrzały.

Ja również powiesiłbym jego nowsze produkcje. Bardzo podoba mi się Sabrina.

Eric tworzy grafikę komiksową (kolorową i czarno-białą). Wypracował bardzo wyrazistą i łatwo rozpoznawalną kreskę.

Eric w późniejszych latach tworzył na A1200 i A4000 i wydaje mi się, że ma je do dzisiaj. Aktualizuje stronę internetową po dziś dzień.
[#17] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@Hexmage960, post #16

jego grafika (jak piszecie prosta) mozna w prosty sposob podklatkowac i zrobic ANIM5
taki wybór nie inny jest narzucony ograniczeniami pamieci i zajetosci pliku.
Mysilisz ze super wypixelowany filmik w super frogu z dzwiekiem zmiescilby sie w pliku 700 kb ?
[#18] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@AmigaPL, post #17

Obejrzałem dziś jedną z jego animacji z dysku Freda Fisha. Wymaga 3MB RAM, także nierozbudowana A600, czy A1200 nie wystarczy. I mieści się na jednej dyskietce (ok. 800kB).

To jest animacja, więc mamy tło i animowane obiekty. Na dysku wystarczy zmieścić różnice pomiędzy poszczególnymi klatkami. Dlatego tak mało zajmuje miejsca na dysku.
[#19] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny
A ja poproszę "The October Country". Chętnie kupię. W obrazku do newsa jest miniaturka tego pica a w sklepie nie ?!
[#20] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@exolon, post #19

Będziemy niedługo uzupełniać ofertę, prześlemy informację mailem
[#21] Re: AMIGA.net.pl: Ekskluzywne plakaty Tomasza "Slayera" Pacyny

@exolon, post #19

exolon: "The October Country" będzie dostępny na pewno w jednej z najbliższych aktualizacji oferty plakatów. Z grafikami truecolor / digital painting (takimi jak np. "The Cigarette Break" czy "The October Country" właśnie) jest ten "problem", że przygotowanie ich do druku jest dość czasochłonne. Trzeba praktycznie taki obraz "podmalować" od nowa w bardzo wysokiej rozdzielczości, aby był ostry (przy druku pixel artu nie ma to znaczenia, bo je można skalować "bezkarnie").

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2016 21:20:08 przez slay
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem