Komentowana treść: Enemy 2 - wersja pudełkowa?
[#1] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?
3 lata po wydaniu gry, po co ? troche zbyt pozno, moim zdaniem.
[#2] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?

@selur, post #1

Dla kolekcjonerów? Czemu nie.
[#3] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?

@mailman, post #2

Tak naprawde jesli ktos obserwuje rynek, to latwo zuwazy, ze "kolekcjonerzy" juz pozbywaja sie amigowych gier, bo bum na amigowe hity juz minal.
Na allegro pojawil sie wysypy pudelkowych gier na Amige w cenach 40-70zl to prawie o polowe mniej niz jeszcze 2 lata temu, gdzie srednio za gry wolali 99-150 zl

Zaloze sie, ze to kolekcja kogos z PPA, kto obawia sie, ze juz zostanie z ta kolekcja.
[#4] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?

@selur, post #3

Kolekcjonerzy będą zawsze. Twój przykład ma się nijak do tego. Na allegro, generalnie, są śmieszne ilości amigowych gier. W Polsce kolekcjonowanie retro gier dopiero raczkuje. Amiga nie jest specjalnie kochana pod tym względem. W europie (choć powoli także w USA) jest inaczej. Kolekcjonerskie wydania gier na retro zabawki (choć nie tylko) zawsze znajdą swą klientele.
Przestań zrzedzic Selur. Poważnie takiego poziomu goryczy, zalosci i zgryzoty ze świecą szukać w polskim internecie. Zycie jest zbyt piękne by marnować je na wieczne narzekanie, marudzenie, defetyzm.
[#5] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?

@michalmarek77, post #4

"Kolekcjonerzy będą zawsze", no i ja to wiem.

" Poważnie takiego poziomu goryczy, zalosci i zgryzoty ze świecą szukać w polskim internecie"


Pierwsza lepsza strona z komentarzami do artykulu/filmu/czegokolwiek na Wp czy Onecie i widac jak ludzie wylewaja na siebie pomyje.. a moje zrzedzenie jest niby siodmym cudem swiata. Wlasnie najbardziej mnie drazni ten dzisiejszy nadmierny "amerykanski" optymizm Polakow.
Wszedzie sami optymisci a ich efekty sa jakie sa - czyli prawie zadne.


p.s.
Ja jestem najwieksza zrzeda na tym forum, ale za to ty kolego najwiekszym offtopic'owcem tego forum

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 00:13:58 przez selur
[#6] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?

@selur, post #5

Wszedzie sami optymisci a ich efekty sa jakie sa - czyli prawie zadne.
Ja tam na swoje efekty nie narzekam... . Cztery A1200 z nowymi kondensatorami i wszystkie działają . A co do gry, selur dla kogo o trzy lata za późno? Przecież nie dla Ciebie, to co się za autorów przejmujesz? Jeżeli nie nazbierają przedpłat i nie dojdzie do wydania pudełkowej wersji, to to jest ich problem, więc niech oni się przejmują. A Ty zrób pudełkową wersję swojej gry i za zarobioną kasę kup sobie karton snickersów i powieś kartkę „użyć w wypadku zrzędzenia na forum PPA”
[#7] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?

@Krashan, post #6

"Stary, zjedz Snickersa bo jak jesteś głodny to wychodzi z Ciebie selur"
[#8] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?

@selur, post #1

A tak na marginesie mowiäc kilka dni temu pojawila sie rowniez ankieta w tym wätku . Tam rowniez mozna bezposrednio wyrazic chec kupna egzemplarza tej gry w wersji pudelkowej. Osobiscie popieram ten projekt i nieukrywam ze jestem wielkim fanem obu czesci.OK
[#9] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?

@Krashan, post #6

A Ty zrób pudełkową wersję swojej gry i za zarobioną kasę kup sobie


Tyle, że najpierw to wypadałoby jakąkolwiek grę skończyć...

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 14:30:21 przez slay
[#10] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?

@Krashan, post #6

A jak nie starczy nawet na pudelko snickersow, to rozumiem, ze doplacisz ze swoich?

W takim razie to dobry pomysl
[#11] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?

@selur, post #10

A jak nie starczy nawet na pudelko snickersow, to rozumiem, ze doplacisz ze swoich?
Od dopłacania do leków jest NFZ (póki jeszcze istnieje).
[#12] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?
Człowiek wyjechał na dwa tygodnie na urlop, wraca i tu takie zatrzęsienie pozytywnych informacji z świata amigowych gier :)
[#13] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?

@Irek´72, post #8

Wlasnie doczytalem sie ze autorom gry udalo sie chyba zebrac 100 sztuk zamowien poniewaz wersja pudelkowa ma byc w okolicach wrzesnia gotowa do wysylki.brawo!
[#14] Re: Enemy 2 - wersja pudełkowa?

@selur, post #3

Rety Selur, gry w folii lub stan sklepowy schodzi dalej w dobrych cenach. Piszesz o jakiś szrotach obitych, kupionych na sprzedaż. Na allegro masz raptem kilkanascie sztuk i to wszystko. To nazywasz sprzedażą?

kto zamawia? Wysyłka jest free , jeśli nie to ile kosztuje?

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2016 23:17:45 przez Iceman
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem