Komentowana treść: Klip z AmiParty #18
[#1] Re: Klip z AmiParty #18
Spoko klip :)
Wiem na co się gotować

Przesłanie podprogowe też konkret (żarcie w garze)
[#2] Re: Klip z AmiParty #18
Jak to dobrze, że nie ma oryginalnego dźwięku .
[#3] Re: Klip z AmiParty #18

@Krashan, post #2

Jak to dobrze, że nie ma oryginalnego dźwięku


He, he.. niektórzy mają dobrą pamięć

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2016 09:38:15 przez BULI
[#4] Re: Klip z AmiParty #18

@Krashan, post #2

Ja i bez tego poznałem Twój głos w podkładzie. Zdradziło Cię nagranie, na którym w pewnym momencie widać jak Twoje usta układają się idealnie do słów "in love" .
Podziwiam stroje, czyżby inspiracją był klip Westbama? Fajna imprezka, ale czy są inne.

link

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2016 09:44:19 przez KM
[#5] Re: Klip z AmiParty #18
Ale tego chipa mogłeś MarX w mono puścić :) Moduły w stereo brzmią IMO masakrycznie.

A właśnie, tak przy okazji. Na jakimś wcześniejszym filmiku widziałem, że puszczacie Human Traffic party version? A jedyna koszerna i skończona wersja to final, który wypuściliśmy na Riverwashu 2011 :)
[#6] Re: Klip z AmiParty #18

@Jazzcat, post #5

Ale tego chipa mogłeś MarX w mono puścić :)


True, mogłem . Nawet z tego co pamiętam to jest taki specjalny parametr w UADE, który można "uaktywnić" podczas konwersji MOD -> RAW. Wtedy modek konwertowany jest w trybie mono. Będę o tym pamiętał na przyszłość OK
[#7] Re: Klip z AmiParty #18

@Vato, post #1

To na tej edycji gladiator spuscil manto Borysowi?
[#8] Re: Klip z AmiParty #18
a jest jakieś sensowne połączenie z śląska do chelma ?
[#9] Re: Klip z AmiParty #18

@SzaryWilk, post #8

Jest - z przesiadką w Lublinie.

@Vato
Kiedy jedziesz???
[#10] Re: Klip z AmiParty #18

@SzaryWilk, post #8

Jest piekne rowerowe, pytaj MadMan'a
[#11] Re: Klip z AmiParty #18

@SzaryWilk, post #8

Jest samochodowe, wiem że co najmniej 2 ekipy jadą. Rowerowe jest, ale coś mi się wydaje że będzie ciężkie :P (i wcale nie jest taniej niż autem)
[#12] Re: Klip z AmiParty #18

@SzaryWilk, post #8

Jeździłem do Was na 8bit i do Wrocławia na Decruncha pociągiem. Połączenie całkiem przyzwoite. Wycieczka krajoznawcza "Sztygarem" do Lublina, a potem to już godzina "Westernem" z plastikowymi siedzeniami do Chełma i jesteś na miejscu. Z dworca Chełm Główny jest 10 minut pieszo do party place.

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2016 22:16:14 przez Jenot
[#13] Re: Klip z AmiParty #18

@sordan, post #7

Nie gladiator Borysowi, tylko Mario gladiatorowi, nie spuścił manto tylko delikatnie przygarnął pod pachę i wyniósł do ochłonięcia. Borys jako że ma dużą bezwładność w porównaniu z gladiatorem, pozostał niewzruszony na parkiecie.
[#14] Re: Klip z AmiParty #18

@madman15, post #11

A ile człowiek pali na setkę?
[#15] Re: Klip z AmiParty #18

@Lokaty, post #9

Quada pytaj bo ja nie wiem dokładnie.
Jadę z nim i ekipą nawet nie wiem jaki to samochód i czy jest jeszcze miejsce.

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2016 02:39:25 przez Vato
[#16] Re: Klip z AmiParty #18

@Andrzej Drozd, post #14

Ze 3000 kcal ;) Ale dodając noclegi finansowo wychodzi słabo.

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2016 07:04:48 przez madman15
[#17] Re: Klip z AmiParty #18

@sordan, post #7

Manto jak manto, ale na tej.
[#18] Re: Klip z AmiParty #18

@SzaryWilk, post #8

Wrocław - Lublin IC
Lublin - Chełm co godzinę.
[#19] Re: Klip z AmiParty #18

@GumBoy, post #18

Widzę że tam mieliście chyba Amigową wersje "Bad Apple" jakim programem była odtwarzana?
[#20] Re: Klip z AmiParty #18

@Stoopi, post #19

[#21] Re: Klip z AmiParty #18

@agrajek, post #20

o! Czyli na SCALI MM400, żeby jeszcze tego koszmarnego czarno-białego ditheringu nie było. Dzięki za info. :]
[#22] Re: Klip z AmiParty #18

@madman15, post #16

Racja, noclegi są najdroższe. A będzie ich pewnie kilka. Nie wiem ile potrafi przejechać dziennie turysta w ciągu całego dnia, ale teoretycznie myślę że do 100 km, a wprawiony turysta to i dwieście chyba zrobi w ciągu całego dnia? Czy więcej?
[#23] Re: Klip z AmiParty #18

@agrajek, post #20

Wiem że offtop, ale... chcioł, nie chcioł, musioł GBA

ZX :D

APPLE Vectrex

CASIO OMG!!!



Ostatnia aktualizacja: 08.08.2016 00:30:42 przez Vato
[#24] Re: Klip z AmiParty #18
No to odliczanie czas zacząć :)
[#25] Re: Klip z AmiParty #18

@Andrzej Drozd, post #22

Ja zakładam 170-120-120 albo 170-150-90. Co z tego wyjdzie zobaczymy.
[#26] Re: Klip z AmiParty #18

@madman15, post #25

No fajnie tyle, że chyba zapomniałeś, że ... po wszystkim trzeba wrócić szeroki uśmiech
[#27] Re: Klip z AmiParty #18

@misiek2, post #26

Nieno, powrót mam też rozplanowany, na krótszych dystansach - Zwierzyniec-Ropczyce (albo okolice)-Łącko i może ostatni dzień dotrę do Chorzowa. Plan B to oczywiście pociąg :)
[#28] Re: Klip z AmiParty #18

@madman15, post #27

We wtorek wieczorem będę jechał zwierzyniec-rzeszów, o ile będę jechał sam a na to wszystko wskazuje mogę podrzucić :)
[#29] Re: Klip z AmiParty #18

@Tomuś, post #28

Mam nadzieję że nie będzie trzeba.
[#30] Re: Klip z AmiParty #18

@madman15, post #25

W moich 20ych latach nawijałem na koła roweru po 5 tys km w ciągu roku, w tym nie raz ponad 100 dziennie, ale zwykle następnego dnia nie miałem ochoty na rower nawet patrzeć. Jednak z wiekiem gnaty "rdzewieją". ;)

Jeśli nie będziesz spał w namiocie to pewnie wyjdzie drożej niż paliwo czy pociąg. Ale zakładam że pokonywałeś już takie dystanse i wiesz co robisz. Napisz potem czy dałeś radę i czy masz ochotę to powtórzyć. Trzymam kciuki. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem