Komentowana treść: Polski Demoscener Roku 2016 - nominacje
[#1] Re: Polski Demoscener Roku 2016 - nominacje
Zacne grono. No i najważniejsze, że są wśród nominowanych dwie osoby, którym mocno kibicuję. OK
[#2] Re: Polski Demoscener Roku 2016 - nominacje
Wow Niezłe grono
"Kalibrowo" raczej waga ciężka
Będę głosował!
[#3] Re: Polski Demoscener Roku 2016 - nominacje
Gratulacje dla wszystkich nominowanych. Są wśród nich dwie osoby którym osobiście kibicuję, obaj swoim konsekwentnym zachowaniem przez lata zasłużyli sobie na szacunek, stanowią wręcz wzór do naśladowania dla scenerów. Dla mnie są to Tygrys i Slayer.
[#4] Re: Polski Demoscener Roku 2016 - nominacje

@jubi, post #3

Ja kibicuję przede wszystkim Slayerowi i Jazzcatowi. Zdecydowanie zasługują na wyróżnienie i nie jestem w stanie zdecydować, który bardziej. Piszę to pomimo tego, że "platformowo" nie jest nam po drodze.
[#5] Re: Polski Demoscener Roku 2016 - nominacje
Już wszystkie profile są uzupełnione, także zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami nominowanych.

Przy okazji chciałbym nieco uspokoić tych, którzy nie wiedzą na kogo zagłosować. System głosowania (WuHu) dopuszcza od 0 do 5 punktów na dowolną ilość osób.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem