Komentowana treść: Tower 57 - nowy trailer, przedsprzedaż oraz polski wydawca
[#31] Re: Tower 57 - nowy trailer, przedsprzedaż oraz polski wydawca

@AmigaPL, post #26

słabo się cenisz ale ci co maja problemy finansowe i sprzedaja Amigę 500 za 600 zł w dziale giełda może tak maja
Słaby pojazd...

a) z matematyką i prowadzeniem biznesu chyba słabo, netto na rękę wychodzi ~2897pln miesięcznie,
b) chojraczyć w internecie, że to powinno być na Amigę zrobione i chodzić super, może każdy,
c) chojraczyć a później śmiać się z kwoty i przeczyć sam sobie to już w ogóle słabo
d) podszywać się pod osobę/firmę to gimbaza na max (przy okazji podchodzi pod art. 190 a kk)

Za te pieniądze znajdzie się kilka osób, które by się podjęły takiego wyzwania, nie ze względu na kasę (choć na Amigowe warunki jest duża, na ceny rynkowe b.niska). Problem tylko w tym, że takich kozaków co nie mają pojęcia o życiu i biznesie jest mnóstwo, krzyczą dlaczego gry nie wychodzą, albo dlaczego nie chodzą w 50FPS w Hiers Laced na A1200 gołej. A później jeszcze próbują obrażać. Bywasz gdzieś na imprezach, ciekawe czy tak samo byś gadał na żywo.
[#32] Re: Tower 57 - nowy trailer, przedsprzedaż oraz polski wydawca

@flops, post #31

podszywać się pod osobę/firmę to gimbaza na max (przy okazji podchodzi pod art. 190 a kk)


Ooo ciekawy watek ciekawe 2 artykuly.

Wskazesz ten wpis gdzie pojawia sie nazwisko lub nazwa firmy? Bo ja dla odmiany chyba ze wzrokiem mam.
[#33] Re: Tower 57 - nowy trailer, przedsprzedaż oraz polski wydawca
Bump
[#34] Re: Tower 57 - nowy trailer, przedsprzedaż oraz polski wydawca
[#35] Re: Tower 57 - nowy trailer, przedsprzedaż oraz polski wydawca

@mailman, post #34

Oooo, wreszcie jakieś konkrety. Dzięki!

Ja na Twitterze dwukrotnie pytałem wydawcy jak zamierza dystrybuować amigowe wersje i czy cena będzie taka sama jak dla innych platform. Nie dostałem ani jednej odpowiedzi. Widocznie ich marketingowcy nie do końca wiedzą po co jest konto na Twitterze i jak tego używać. szeroki uśmiech
[#36] Re: Tower 57 - nowy trailer, przedsprzedaż oraz polski wydawca

@mailman, post #34

Ci, którzy zastanawiali się czy będzie wersja dla chipsetu AGA zapodaje wyjaśnienie Daytony.

Note: people without technical knowledge will probably wonder why there won't be a OCS / AGA version.
The answer is: it is not possible (at least not if the result shall even remotely look / sound / play like the original). Although the game features a pixel-art-style this does not mean at all that it is not technically demanding.
[#37] Re: Tower 57 - nowy trailer, przedsprzedaż oraz polski wydawca
Elo-elo!

Mieliście okazję grać już w demo? Było dostępne w ramach paczki Humble Bundle podczas E3. Ja pograłem - i jest naprawdę nieźle. Jest super pixel art, dobra retro-muza, działający sensownie coop i rozwałka.

Demo natomiast jest dość krótkie i zdarzają się błędy (wywaliło mi tekstury raz) - ale hej, beta to beta.

Tak czy siak, gra jest w moim top 10 oczekiwanych indyków na ten rok. Szczególnie dlatego, że nie jest random-generated, tylko wszystkie poziomy są projektowane przez twórców, a nie generowane przez automat. Lubię takie dbanie o detale.

Pozdro!
[#38] Re: Tower 57 - nowy trailer, przedsprzedaż oraz polski wydawca
Elo-elo!

Mieliście okazję grać już w demo? Było dostępne w ramach paczki Humble Bundle podczas E3. Ja pograłem - i jest naprawdę nieźle. Jest super pixel art, dobra retro-muza, działający sensownie coop i rozwałka.

Demo natomiast jest dość krótkie i zdarzają się błędy (wywaliło mi tekstury raz) - ale hej, beta to beta.

Tak czy siak, gra jest w moim top 10 oczekiwanych indyków na ten rok. Szczególnie dlatego, że nie jest random-generated, tylko wszystkie poziomy są projektowane przez twórców, a nie generowane przez automat. Lubię takie dbanie o detale.

Pozdro!

PS. Sorki za double-posta, ale przy przesyłaniu coś się wywaliło, a nie potrafię się doszukać opcji usuwania...

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2017 13:16:02 przez Lord_Jenkins
[#39] Re: Tower 57 - nowy trailer, przedsprzedaż oraz polski wydawca

@Lord_Jenkins, post #38

Na YT jest nagranie najnowszej wersji alpha Tower 57 (nagrane z OS4.x). Od poprzednich wersji odróżnia ją mniej błędów graficznych, oraz nareszcie sensowne FPS. Dla porównania jako obraz do odnośnika zrzut z jednej ze starszych wersji (pełno błędów, niecałe 10FPS), gdyż nie znalazłem lepszego zrzutu w sensownej rozdziałce.

[#40] Re: Tower 57 - nowy trailer, przedsprzedaż oraz polski wydawca

@Solo Kazuki, post #39

Dla zainteresowanych gameplay z wersji build 10.41 na PC.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem