Komentowana treść: MUI 5.0 - 2016R1
[#31] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@agrajek, post #29

Jest różnica, port na iMaca nie jest (i raczej nie będzie skonczony). Port na X5000 jest skończony (chociaż chyba nadal bez sieciówki). Team czeka na wprowadzenie X5000 do sprzedaży.
[#32] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@Leon, post #27

Proszę wymień z 10 programów korzystających z nowego MUI
Tylu się chyba nie da wymienić...
[#33] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@Krashan, post #32

...i tu właśnie jest kruczek. Rzookol nie da rady wymienić dziesięciu, ergo - nowe "MUI" jest stabilne. QED.
[#34] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@Krashan, post #32

W MorphOSie się da bez problemu (z mui4). Pamietaj, że aboutbox jest częścią MUI4.
[#35] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@michal_zukowski, post #30

A jakie było pytanie?
[#36] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@pamp3rs, post #35

Czy MorphOS na X5000 nadaje sie na release.
[#37] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@_arti, post #24

WUŁALA

[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#39] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@michal_zukowski, post #36

NDA

Tak na serio to ja osobiście nie widzę przeszkód, brakuje jedynie obsługi wbudowanej sieciówki co pewnie zmieni się w niedalekiej przyszłości. Śmigam na radku hd i jest ok.
[#40] Re: MUI 5.0 - 2016R1
Serio panowie? Nawet o głupie MUI będziecie sobie przez bliżej nieokresloną ilość stron wrzucać kamienie do ogródka?
[#41] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@GumBoy, post #40

Widzisz, to jest kwestia pewnej asymetrii - strona, która namiętnie grozi procesami sądowymi i oskarża często-gęsto o kradzież/żerowanie itp. nie widzi problemu w wykorzystywaniu "pożyczonego" kodu i mieszaniu wersjami (co np. w przypadku ixemul.library niczym dobrym się nie skończyło).

-Zabił moją ciotkę!
-Proszę was! To ma być wesoła uroczystość. Nie kłóćmy się o to, kto kogo zabił.


[#42] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@recedent, post #41

a co to za roznica zbudowac zamek na bagnie czy mui na lewych zrodlach
[#43] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@recedent, post #41

Jak dla mnie nie jest to żadne wytłumaczenie. Wręcz najzyczajniej wrzuciłeś kolejny kamyk. Przy byle okazji sobie wtykacie, a okazje te są momentami tak błache, że aż mi żal co poniektórych się robi. Powinno się wam dać zakaz komunikacji między sobą bo nic pożytecznego z tego nigdy nie wynika.
[#44] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@GumBoy, post #43

Popieram. Oba środowiska są tak małe, znaczenie systemów tak niskie że kompletnie niepotrzebne są jeszcze słowne potyczki, kłótnie i dopieprzanie na każdym kroku.
[#45] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@pamp3rs, post #44

Ale to nie jest kwestia wielkości środowiska, tylko tego, że są osoby które nie mogą się po prostu powtrzymać. Jest to nudniejsze niż PlayStation vs. XBox, bo tam przynajmniej można pośmiać z dzieci była, a tutaj dorośli ludzie...
[#46] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@GumBoy, post #45

Wielkość środowiska ma o tyle znaczenie, że te wojenki to nie podchodzą pod śmieszność, tylko pod żenadę.
[#47] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@GumBoy, post #45

A co za problem? Śmiej się z dorosłych. Śmiech to zdrowie
[#48] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@GumBoy, post #45

Wiesz, ale musz gdzies trenowac walke o numerek zeby miec wprawe jak pojda jako juz emeryty do lekarza
[#49] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@recedent, post #47

Tak jak napisałem, pewne zachowania u dzieci są smieszne, ale u dorosłych natomiast, żenujące.
Naprawdę, news na temat softu na jeden system potrzebował aż dwóch postów, żeby się zaczeło rzucanie kamieniami. To się chyba da gdzieś leczyć. I nie mówcie że to w żartach pisane. Doskonale wszyscy wiedza jakie jest napięcie i jaki będzie efekt żartowania sobie z jednych przez drugich. W sumie, po co wy w ogóle urzędujecie razem w jednym miejscu? Albo sobie powstawiajcie ignore na siebie, albo powynoście do swoich piaskownic.
[#50] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@recedent, post #47

To trochę tak jak z Pietrzakiem, dawno temu był śmieszny, teraz jest rozpaczliwie żenujący..
[#51] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@GumBoy, post #49

kiedys ender chcial pogodzic srodowisko, jak historia pokazala - zbyt duze roznice, to cos jak religia, niby ten sam bog, ale inne koscioly :) i co najgorsze niewazne kto ma racje oparta na faktach, bo interpretacja.... co poczniesz? co poczniesz? co poczniesz, no co?
[#52] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@agrajek, post #51

Ale ja nie mówię o godzeniu się. Zmuszanie kogoś do polubienia innej osoby jest bzdurą. Wystarczy najzwyczajniej się rozejść albo ignorować. I dac spokój tym którzy sobie poszli (vide Mufa na przykład).
[#53] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@agrajek, post #51

Zgoda? Kto mówi o zgodzie. Tu chodzi żeby nie dopieprzać sobie na każdym kroku.
[#54] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@GumBoy, post #45

a tutaj dorośli ludzie...


Dodaj jeszcze do tego, ze ci dorosli ludzie przy wszelkich probach uspokojenia sytuacji pokazuja siebie nawzajem palcami i wolaja "ale to on zaczal!".

Masz racje, zalosne to :(
[#55] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@mschulz, post #54

Wzruszony jestem. Taka bezinteresowna chęć wybaczania win bliźniemu... Naprawdę, jestem z Was dumny. Przy każdej okazji będę Was pokazywał jako wzór postępowania (a jestem pewien, że niejedna okazja się jeszcze znajdzie). Brawo!
[#56] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#57] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@alt_, post #37

Eh, jednak dali ikonki png do wersji 68k :/ Moja A3000 z ECS placze. Trzeba będzie przygotować instalator z ikonkami w ilbm/gif.
[#58] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#59] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@GumBoy, post #52

jeśli ktoś sobie poszedł po to żeby obsmarowywać innych za plecami, to najwidoczniej nie chce zeby go zostawic w spokoju :)
[#60] Re: MUI 5.0 - 2016R1

@_arti, post #57

Stary zestaw z 3.8 nadal jest w pakiecie. A na 030/25 działa to całkiem normalnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem