Komentowana treść: Marcin Dudar, czyli Duddie/Quartet na RetroKomp 2016!
[#1] Re: Marcin Dudar, czyli Duddie/Quartet na RetroKomp 2016!
Ciekawa tematyka. Fajnie widzieć, że amigowi scenowcy zaszli aż do Chin! :)
Czy jest szansa na zapis wideo z tego wystąpienia? Mimo wszystko co dwa lata jestem w stanie do Gdańska się wybrać, niestety to nie jest ten rok... .
[#2] Re: Marcin Dudar, czyli Duddie/Quartet na RetroKomp 2016!

@Lokaty, post #1

Trzeba będzie stanąć na głowie i jechać do Gdańska.
[#3] Re: Marcin Dudar, czyli Duddie/Quartet na RetroKomp 2016!

@flops, post #2

A wiesz, że kiedyś próbowałem? Wyobraź sobie, że pierwszy napotkany patrol drogówki próbował wlepić mi mandat z Art. 174. § 1. KK. Na szczęście szybko depnąłem prawą ręką na gaz i tyle mnie widzieli rotfl
[#4] Re: Marcin Dudar, czyli Duddie/Quartet na RetroKomp 2016!
Duddie to fantastyczny gość. Przymierzałem się 3 lata temu do napisania historii Quartetu, ale temat chyba mnie przerósł ukryty

Ogólnie to chciałem zakończyć sezon imprezowy na Silly Venture, a wy mi wbijacie taki nóż w plecy! Jak to powiedzieć żonie?
[#5] Re: Marcin Dudar, czyli Duddie/Quartet na RetroKomp 2016!

@MarX, post #4

@MarX: no to idealnie się składa, bo RK jest we wrześniu, a SV w listopadzie - wszystko pasuje i wszędzie zdążysz :) A żonie powiedz, że idziesz wynieść śmieci ;)

Jeśli chcesz coś dowiedzieć się o Quartet, to masz szczęście - przyjadą też i inni (Hi-Man, JemaSoft i Polonus :) Byćmoże ściągną też i Rafa :)
[#6] Re: Marcin Dudar, czyli Duddie/Quartet na RetroKomp 2016!
Zapytałbym Duddiego czy potrafiłby dzisiaj dokończyć frazę "Kebab uczy, Kebab radzi, Kebab jaja ci..." :D

Historia Quartetu - noo, byłby z tego zacny materiał na Scenę.PPA. O ile o "sekcji" komodorkowej sporo już napisał Jemasoft, o tyle okres amigowy nadal czeka na swojego kronikarza. A najprawdopodobniej to właśnie Quartet wydali pierwsze polskie demo na Amigę. No i w sumie Duddie był ze wszystkich quartetowców zdecydowanie najbardziej amigowy, bo Polonus poszedł raczej w utile i na scenie chyba nic nie zrobił?
[#7] Re: Marcin Dudar, czyli Duddie/Quartet na RetroKomp 2016!
Brawo organizatorzy. OK
[#8] Re: Marcin Dudar, czyli Duddie/Quartet na RetroKomp 2016!

@recedent, post #3

Chyba coś ci się pomieszało. Mandat z kodeksu karnego? Buhaaa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem