Komentowana treść: Riverwash 2016 - podsumowanie
[#1] Re: Riverwash 2016 - podsumowanie
Impreza zacna. Wielkie brawa dla Organizacji. Chcialem podziewkowac za niezla zabawe. Znowu moglem spotkac tyle znajomych twarzy z ktorymi mozna bylo wesolo pogadac.
Niestety pojawilem sie w piatek poznym wieczorem wiec ominely mnie koncerty czego bardzo zaluje . Ale za to wyklad Cachira odnosnie programowania byl bardzo ciekawy i wynioslem z niego wiele ciekawych informacji.
Ogolnie, kto nie byl niech zaluje.

Pewnie niektorzy chcieli by wiedziec jakie to prace amigowe byly (exeki). Orgowie musza sie zegenerowac po party wiec nie ma jeszcze pelnego stuffu dlatego moge powiedziec ze z tego co mi wiadomo amigowe prace byly dwie.
Jedna z nich byla moja wystawiona w kategorii Old Intro:

http://blabla.ppa.pl/ftp/usr/Phibrizzo/Ami4K_BCube_SoberTest.lha

Wymagania: AGA, 040+.
Tak wiem, troche wysokie jak na to co zroblem. Dlatego mozecie zaczac krytykowac

O drugiej pracy niech moze opowie sam autor.

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016 13:20:50 przez Phibrizzo
[#2] Re: Riverwash 2016 - podsumowanie

@Phibrizzo, post #1

Test pozytywny!
[#3] Re: Riverwash 2016 - podsumowanie
89 produkcji na stare i nowe platformy (Amiga, ZX Spectrum, Commodore, Atari, PC)


A jak sie odejmie to cale PC.

To ile tego wyszlo?
[#4] Re: Riverwash 2016 - podsumowanie

@Phibrizzo, post #1

To interko trzeba jakoś specjalnie uruchamiać? Bo standardowo (start bez s-s + setpatch) żadna wersja nie działa na 040.
[#5] Re: Riverwash 2016 - podsumowanie

@PopoCop, post #4

Hm... nie testowalem tego pod 040 ale zalozylem ze powinno bez problemu gdyz nie ma tam jakiegos specjalnego kodu pod inny procesor. Myslalem ze predzej nie odpali ponizej 040.
[#6] Re: Riverwash 2016 - podsumowanie

@PopoCop, post #4

Sprawdz prosze dla testu ta wersje:

http://blabla.ppa.pl/ftp/usr/Phibrizzo/st040
[#7] Re: Riverwash 2016 - podsumowanie

@Phibrizzo, post #6

A ja cały czas czekam na Twoje intro 4k na OCS i z Cinterem :)

Btw - wczoraj wrzuciłem Sober Test na Poueta, bo jakoś nikt się nie kwapił.
[#8] Re: Riverwash 2016 - podsumowanie

@Phibrizzo, post #6

Działa.
[#9] Re: Riverwash 2016 - podsumowanie

@DiskDoctor, post #3

Nie wiem ktore grafiki i muzyka sa specyficzne dla danej platformy. Mysle, ze wiekszosc produkcji jest multiplatformowych. Z kodowanych jak odejmiesz 'to cale PC' wg pouet.net wychodzi 4. Ilosc i jakosc kodowanych produkcji byla bardzo wysoka w tym roku.

PS. zgaduje, ze ten wpis mial byc sarkastyczny ale i tak postanowilem odpisac.
[#10] Re: Riverwash 2016 - podsumowanie

@Jazzcat, post #7

Oj, nie wiem czy podolam takiemu wyzwaniu.

W sprawie pouetu, Wielkie Dzieki :)
[#11] Re: Riverwash 2016 - podsumowanie

@Phibrizzo, post #10

Phibrizzo: ja z kolei poprosiłem o poprawkę, abyś przestał być grupą a zaczął userem :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem