Komentowana treść: AKReal 8.7
[#1] Re: AKReal 8.7
Trzeba będzie w końcu to wypróbować na prawdziwej Amidze ok, racja
[#2] Re: AKReal 8.7

@BULI, post #1

Ja poprzednią wersję testowałem na wamiprze. Jest wolno.
[#3] Re: AKReal 8.7

@fazior, post #2

No właśnie, tego się obawiam, ale najwyżej "wyrypie" sobie pchełki, które mi się spodobają a których nie mam
[#4] Re: AKReal 8.7

@BULI, post #3

Odszczekuję com napisał. Posiedziałem trochę, dopieściłem i działa jak złoto na wampirze. Właśnie piszę z netsurfa odpalonego z tego nowego AKReal.
[#5] Re: AKReal 8.7

@fazior, post #4

Brawo Ty OK
[#6] Re: AKReal 8.7

@fazior, post #4

Co tam trzeba pozmieniać aby to chodziło pod Vampire? Najpierw instalowałeś na Amidze czy pod WinUAE? Nie jest za wolno?
[#7] Re: AKReal 8.7

@radzik, post #6

Są poradniki na necie jak to zmusić do działania na Picasso96, bodaj trzeba Birdie wyłączyć i zrobić jeszcze parę rzeczy :). Ja to zainstalowałem na Amidze. Jest wystarczająco szybko jak dla mnie. Wczytywanie trochę trwa, natomiast system działa żwawo. Ciekawostkę wczoraj odkryłem. Chciałem rolkę uruchomić w myszce, po wrzuceniu do ss "c:wbm quiet" system się ślimaczy, widać jak się okna rysują. Ciekawe z czym dziadostwo się gryzie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem