Komentowana treść: Koszalin Retro Game Show 2016
[#1] Re: Koszalin Retro Game Show 2016
Tom Rain, piękny zestaw komodorków i amig, zapewne marzenie każdego fana marki,
musiałbym sprzedać obie nerki, żeby się takiej kolekcji obecnie dorobić.
Fajne komentarze, nie wiem czy można sam siebie przelicytować na ebayu, ale miło posłuchać
Pozytywnie zakręcony gościu OK

A, BTW, świetna relacja.
.

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2016 22:40:36 przez rePeter
[#2] Re: Koszalin Retro Game Show 2016
Byłem, widziałem, połowy nie ograłem, bo sprzętów było tak dużo, że na piętrze tylko chwilowo byłem.

No i był pecetowy akcent w postaci turnieju Q3 - wszystkie grzyby jak jeden mąż odmówiły posłuszeństwa i przez 3h walczyliśmy żeby cokolwiek uruchomić - ostatecznie na turnieju działały 4 sprzęty, co później w finale przerzedziło się do 2. I nich mi ktoś powie że jakość wykonania i niezawodność tych sprzętów jest wysoka.

Prawdopodobnie chodziło o jakość zasilania, bo wszystkie były zasilane z jednego gniazdka, ale reszcie sprzętu na imprezie jakoś to nie przeszkadzało. ;)
[#3] Re: Koszalin Retro Game Show 2016

@rePeter, post #1

Świetna relacja Marcin. Do zobaczenia wkrótce. Fajnie było i te niecałe dwa dni zleciały bardzo szybko. Podziękowanie za przekimanie przybysza. Darek trzymam kciuki za doprowadzenie do sprawności pozostałych fliperów.
[#4] Re: Koszalin Retro Game Show 2016

@rePeter, post #1

Dzięki :)

Czy można? Można jak się nie zna niemieckiego (bo oczywiście wlazłem na niemieckiego Ebaya) i jak się widzi coś czerwonego na ekranie po licytacji, to coś myśli, że ktoś przebił ofertę ;)
[#5] Re: Koszalin Retro Game Show 2016
Wczoraj wrzuciłem jeszcze prezentację Michała i Piotra o ewolucji gier komputerowych.
Prezentacja była przygotowana dla odwiedzających, nie nerdów geeków itd. a przykłady wybrane subiektywnie.

Dziś lub jutro wrzucę jeszcze komputery polskich producentów ze zbiorów Elkonu z Koszalina.

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2016 09:40:05 przez Raybeez
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem