Komentowana treść: AmiWigilia - odcinek #21
[#31] Re: AmiWigilia - odcinek #21

@BULI, post #30

Nope. ORTA to prawdopodobnie najlepsza gra z serii. Choć Zwei to oczywiście kult a Saga nie bez kozery nazywana jest najlepszą grą na Saturna.
[#32] Re: AmiWigilia - odcinek #21

@Krashan, post #16

Miliony much nie mogą się mylić ...
[#33] Re: AmiWigilia - odcinek #21
Zwyczajny gościu, wcześniej nie miałem z jego osobą do czynienia. Tym którzy "mgr Zygadłę" porównywali do "Jasia Fasoli" i temu podobne zapytam - a co sądzicie o tych dwóch delikwentach od "Amibiana" z którymi rozmawiał p.Radzik? Wysłuchałem ostatnio hurtem pięciu podcastów anglojęzycznych (wcześniej słuchałem tylko polskich) i wymiękłem właśnie dopiero na "Episode 18". Odniosłem wrażenie że p. Radzik chwilami również był nieco zdegustowany ich podejściem do nagrywania rozmowy.
[#34] Re: AmiWigilia - odcinek #21

@autumnlover, post #33

Tak czy inaczej oglądałem ostatnio jakiś odcinek w którym testował Pinballa i...gra uszkodziła dyskietkę.
Nigdy, a to nigdy nie testujemy gier na oryginalnych dyskietkach. Po zakupieniu gry, dyskietki należy zrzucić do ADF i zarchiwizować w dwóch kopiach na różnych nośnikach (np. CD do szuflady i HDD do użytku).OK
[#35] Re: AmiWigilia - odcinek #21
Wywiad bardzo ciekawy a jeśli chodzi o filmy na YouTube magistra to mnie osobiście się to podoba,nie rozumie ludzi którym to się nie podoba,po 1 nie ma nakazu żeby to oglądać a po 2 przecież sami możecie zrobić taki program na YouTube.
[#36] Re: AmiWigilia - odcinek #21

@SzaryWilk, post #35

nie rozumie ludzi którym to się nie podoba,po 1 nie ma nakazu żeby to oglądać a po 2 przecież sami możecie zrobić taki program na YouTube.


nie podobają mi się ludzie którzy nie rozumieją innych ludzi,po 1 nie ma nakazu żeby to rozumieć a po 2 przecież sami mogą zrobić się niezrozumianymi.
[#37] Re: AmiWigilia - odcinek #21

@agrajek, post #36

Widzę ze ty jesteś na wyższym poziomie inteligencji.po 3 nie ma nakazu odp na moje komentarze ha ha ha.
[#38] Re: AmiWigilia - odcinek #21

@SzaryWilk, post #37

Dobrze że nie ma zakazu, bo co ja biedny żuczek bym począł
[#39] Re: AmiWigilia - odcinek #21

@SzaryWilk, post #37

link



składam gratulacje

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2016 17:04:17 przez Dorian3d
[#40] Re: AmiWigilia - odcinek #21

@Dorian3d, post #39

Porywacz Zwłok rządzi. OKszeroki uśmiech
[#41] Re: AmiWigilia - odcinek #21

@Dorian3d, post #39

No i git a nie p.........e kotka za pomocą młotka.
[#42] Re: AmiWigilia - odcinek #21

@SzaryWilk, post #41

A fe, ale w ogóle p... .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem