Komentowana treść: Wiz 'n' Liz - recenzja
[#1] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja
Wszystko OK, gra wygląda świetnie, ale ten obrazek po środku trochę psuje całokształt artykułu. Wnioskuję o jego usunięcie.
[#2] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Hexmage960, post #1

zgadzam sie. urzadzmy plenum i glosujmy
[#3] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Hexmage960, post #1

Specyficzna reklama, trochę na niskim poziomie, Sega kiedyś robiła podobne tandetne reklamy nawiązujące do pewnych intymnych czynności. Z drugiej strony jestem już dorosły, nie czuję się urażony, recenzji bym nie zmieniał. Ten element to taki "smaczek" tamtych czasów :)
[#4] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Gżegżółka, post #3

Ten element to taki "smaczek" tamtych czasów :)

Dla mnie ten jeden obrazek jest po prostu niesmaczny... i psuje obraz recenzji i gry, które to rzeczy są świetne.

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2016 01:09:00 przez Hexmage960
[#5] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Hexmage960, post #1

Nie no, nie przesadzajmy :)
Generalnie trzeba pamiętać, iż reklama była zamieszczana w pismach dla młodzieży a ona sama, kontrowersyjnie by nie rzec "szaletowo", reklamuje grę. Lata 90-te pełne były podobnych kampanii, więc odwracanie dziś wzroku od, było nie było, od tego z czym mieliśmy do czynienia dekady temu niczemu się nie przysłuży.
Swoją droga - rysunki czytelników czy materiały redakcyjne z jakimi mogliśmy się zetknąć w polskiej prasie z tamtego okresu często nie były wyższych lotów.
[#6] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Hexmage960, post #4

[#7] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Hexmage960, post #4

[#8] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Hexmage960, post #1

Reklama faktycznie niskich lotów. Mnie nie obraża, ale obniża moją opinię o Psygnosis.
[#9] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@philipo, post #7

i nawiazujac do tytulu powinien byc gosciu obrocony ;)
[#10] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Hexmage960, post #4

co tu jest niesmacznego?
[#11] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Agrabowski, post #10

Mnie ten rysunek trochę przeszkadza w czytaniu, ale widzę, że jestem w tej opinii odosobniony (chyba, że Aszu się zgadza). Dlatego -1 punkt za to.

Ale ... Recenzja bardzo udana, autor przy okazji prezentuje sporą wiedzę w temacie gier i ich producentów. Fajny przekaz. Od pierwszego wrażenia aż po rzucenie w wir rozgrywki i zafascynowanie grą.

Przyznam, że niektórych odniesień nie rozumiem do końca, ale to dlatego, że zainteresowanie w temacie gier sprowadza się w moim przypadku albo do grania, tworzenia poziomów, albo do programowania. Nie interesuję się historią, autorami, ani studiami produkującymi gry.

Autor w bardzo interesujący sposób przekazuje swoje doświadczenia z gry. Z przyjemnością poczytam więcej recenzji spod jego pióra. Także moja ocena recenzji: 9/10 pkt.
[#12] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Hexmage960, post #11

że jestem w tej opinii odosobniony


Nie jesteś. Ja jednak się na ten temat nie wypowiem.OK


Ale ... Recenzja bardzo udana


Ja też tak uważam i czekamy na kolejne.
[#13] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Andrzej Drozd, post #12

O usuwanie niczego nie wnioskuję ale przyznam że byłem w lekkim szoku jak to zobaczyłem i jeszcze wyczytałem że tak reklamowana była nie tylko wersja amigowa ale i na Segę.
Czasy faktycznie się zmieniły :)

Recenzję uważam za dobrą, choć czułem że pisana pod wpływem emocji (w stosunku do gry) co niby jest "nie profesjonalne" ale za to skłoniło mnie do włączenia i wypróbowania tej gry. Także efekt finalny bardzo dobry :)

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2016 17:18:05 przez Davka
[#14] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Davka, post #13

Pisana pod wpływem emocji? Być może gdybym pisał o niej 23 lata temu :)
To żadne emocje tylko sama prawda o jakże wspaniałej grze.
"Nieprofesjonalne"? Cóż, IMO silenie się na obiektywizm w przypadku recenzji jest własnie czymś takim. Nigdy odwrotnie
Pomijając już fakt, iż sam tekst jest czysto amatorski.
[#15] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@michalmarek77, post #14

Weź przestań się tłumaczyć, nam leniuchom. Recenzja jest profesjonalna.
Natomiast emocje to nic złego. Uwielbiasz ten tytuł, więc go opisałeś, dzięki temu gra została odświeżona przez wielu użytkowników i będzie zapamiętana. Na tym to polega.
Jak ktoś uważa że potrafi lepiej, to niech zrobi lepszą recenzję. Czy ktoś taki się znajdzie? Wątpię.
Jedynie Mailman być może kiedyś zrobi swoją wersję. Bo to jest jego hobby, ale wtedy na pewno nie będzie polemizował z twoją recenzją.
A ja się domyślam, że twoja wersja jest idealna. Działaj dalej. Czekamy na kolejne recenzje. Widzę że widzisz to "coś" w świecie gier na Amigę z początku lat 90-tych, co my użytkownicy A1200 i AmigaOS już dawno przestaliśmy dostrzegać.
[#16] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Andrzej Drozd, post #15

Widzę że widzisz to "coś" w świecie gier na Amigę z początku lat 90-tych, co my użytkownicy A1200 i AmigaOS już dawno przestaliśmy dostrzegać.
Ćwierćkółka ?
[#17] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@michalmarek77, post #14

Napiszę wprost - uwielbiam tę grę

i wszystko jasne
[#18] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@fazior, post #16

Ja to do dzisiaj nie wiem co to jest i jak to działa.OK
[#19] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@Andrzej Drozd, post #18

Jakbyś grał w SF to byś wiedział :P
[#20] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja

@michalmarek77, post #19

Nie lubię nawalanek.OK
[#21] Re: Wiz 'n' Liz - recenzja
Fajna recenzja. Spowodowała, że na zlocie zagrałem w tą grę pierwszy raz.
Nie wiem czy dobrze w nią grałem bo po ok 30 minutach się skończyła - tzn wszedłem we wszystkie drzwi i pozbierałem wszystkie literki a następnie wszystkie króliki.. i jeszcze grałem w jakiegoś snake-a :)

Anyway, fajnie zrobiona - kolorowa, szybka, dynamiczna i grywalna... ale jeśli rzeczywiście tylko tyle w niej gry... to za krótka :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem