Komentowana treść: Bubba'N'Stix - recenzja
[#1] Re: Bubba'N'Stix - recenzja
Bardzo dobra i bardzo niedoceniona gra.
[#2] Re: Bubba'N'Stix - recenzja

@MDW, post #1

Wygląda super. Uwielbiam ten styl grafiki. Do tej pory wiedziałem o tej grze tylko tyle, że jest i oglądałem zrzuty ekranu w ACS. Sebastian, dziękuję Ci za recenzję. Jak zawsze stylistycznie piękna, bardzo przyjemna w czytaniu i zrównoważona. W znakomity sposób wprowadzasz nas w zasady rozgrywki oraz opisujesz swoje wrażenia z gry.

Twojej opinii można zaufać w 100%. Jeśli oceniasz grę dobrze, znaczy że nikt z grających się nie zawiedzie.

Widać jak bardzo lubisz gry na Amigę i obok PopoCopa należysz do grona osób, które bardzo sobie cenię. Właśnie za tą bezinteresowną, zdrową sympatię do Amigi. Co tu dużo mówić, Seba to najfajniejszy redaktor portalu Amigowego.

Za The Lost Vikings po prostu przepadam m.in. za poczucie humoru oraz zasady rozgrywki, dlatego chętnie sięgnę i po ten tytuł. Z taką grafiką to musi być wspaniałe połączenie i po prostu hit! OK

Oczywiście będę polował na "wersję kolekcjonerską", to stało się moim hobby.szeroki uśmiech Za następną pozycję upatrzyłem sobie Flashbacka i Ruff'n'Tumble. Bubba'n'Stix dołącza do tego szanownego grona.
[#3] Re: Bubba'N'Stix - recenzja
Oj grało się grało.... wiele godzin.
Grafika i grywalność ekstra.... ale... NIGDY jej nie ukończyłem.
Poziom z teleportami zawsze mnie wykańczał nerwowo...i nie umiałem znaleźć wyjścia i się poddawałem. Za każdym razem.... cóż ... trzeba spróbować ponownie :)
[#4] Re: Bubba'N'Stix - recenzja

@WojT_GL, post #3

A potem jest poziom baaaardzo zręcznościowy. Ten wykończył mnie
[#5] Re: Bubba'N'Stix - recenzja
Ja bym się nie zgodził z "ubogą" wersją Cd32.
Zrobiona bardzo dobrze. Wykorzystuje dobrodziejstwa kompaktu, ma animowane intro, wspomniana muzyka prosto z kompaktu odgrywana razem z efektami plus wszystkie dobrodziejstwa graficzne wersji AGA.
Druga sprawa, gra nie jest pocięta w rozgrywce ani dużo bardziej uboga graficznie w porównaniu do swojego odpowiedniku na "większej" konsoli Megadrive. Zupełnie inaczej niż w przypadku innych tytułów "CORE" jak Skeleton lub Huck 2.
[#6] Re: Bubba'N'Stix - recenzja

@Koyot1222, post #5

Przykład jak powinna być wykonana gra od A do Z
[#7] Re: Bubba'N'Stix - recenzja

@AmigaPL, post #6

w ostatnim odcinku podcastu The Retro Hour jest wywiad z twórcą grafiki. Polecam - fajnie opowiada jak wymyślali grafikę do Bubby.
BTW: nie wiedziałem że ten grafik odpowiadał także za Ricka Dangerousa... Polecam Podcast.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem