Komentowana treść: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia
[#1] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia
Prawie 1600 osób zapisało się do kolejki. Jak szybko oni zrobią taką ilość sprzętu?
[#2] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@R-Tea, post #1

Do tego czasu to już wyjdzie Cyclone 10 i wreszcie będzie można odpalić filmy w FullHD.szeroki uśmiechOK

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2016 00:27:51 przez Andrzej Drozd
[#3] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@R-Tea, post #1

Jeśli aż tyle to projekt zahacza o 1,5-2 bańki PLN.
Ciekawe co na to Elbox? :)
[#4] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia
[#5] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@virago, post #3

Elbox pewnie żałuje, że nie wprowadził Dragona jak był na.to czas.
[#6] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@baderman, post #5

Tylko że wtedy nie bylo takiego hype na retro, blizzardy IV leżały na allegro za parę stówek, a 1200 z fastem można było kupic za 200.
[#7] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@twardy, post #6

Oczywiście. Mnie jedynie chodziło, że w obecnej sytuacji mogą żałować. Prawdopodobnie w tamtym momencie podjęli mniej lub bardziej słuszną decyzję. Choć jestem dość mocno przekonany, że gdyby teraz byli w stanie doprowadzić temat dragonów do szczęśliwego końca (może w innej fizycznie postaci niż proponowana wcześniej - tak, żeby weszła do desktopa) - to chętnych było by niemało. Choć nie chcę żeby to brzmiało jak zaczepka dla @Elbox. Po prostu sobie gdybam. Cóż, nie pykło.
[#8] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia
Czym się różni wersja z plusem od tej tańszej?
[#9] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia
przeoczyłem, rozumiem że wersja + ma dodatkowo kontroler IDE
Warto dołożyć do tego aby był? Jest jakiś szybszy od standardowego itd?
[#10] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@atarens, post #9

Zdaje się że kontroler IDE ma wersja dla A500, a ta dla A600 go nie ma.
[#11] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@atarens, post #8

Wersja z plusem jest do Amigi 500/A2k i to IDE w miarę szybkie podobno w A500 nie ma standardowo IDE. Wersja bez plusa jest do A600 i tam jest slot sd i na razie nie da się z niego bootować, bardziej do magazynowania danych. A transfery na IDE A600 na dysku 3,5 mam coś koło 3,4 w SysInfo.

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2016 11:38:05 przez TechNineWonder
[#12] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

W porównaniu do ACA to tanie to PS4.ok, racja


Ostatnia aktualizacja: 06.12.2016 12:03:24 przez TechNineWonder
[#13] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia
Vampir zamowiony,teraz czekam,ciekawe kiedy będzie.
[#14] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@SzaryWilk, post #13

Koło maja, czerwca.
[#15] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@SzaryWilk, post #13

Ha, ha, ha, troszkę sobie poczekasz.
[#16] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@R-Tea, post #1

Jestem 1624, ale mi się nie spieszy:).
[#17] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@fazior, post #16

Pesymistyczna wersja to jedna karta na dzień. 1624/365=4 lata.szeroki uśmiech
[#18] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@Andrzej Drozd, post #17

No i bomba, zdążę uciułać 300 euraczy, powymieniać kondensatory w ami do której ma trafić ten wampir. Przygotuję stanowisko dla kolejnej ami. Także luzzz, mnie nawet te 4 lata nie przerażają, szczególnie że jedną sztukę wampira już mam:D.
[#19] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@fazior, post #18

Jeśli w międzyczasie zdarzy ci się niestety zejść z tego świata, mogę wziąć twoją V?
[#20] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@Sokok, post #19

Co to jest 4 lata w życiu owcy, raptem okamgnienie. Jasne Kokos, powiem dzisiaj Pączuli żeby wiedziała o co kaman jak staniesz pod bramą:). Chociaż nie wybieram się na drugą stronę, nawet motór sprzedałem:).
[#21] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@fazior, post #20

No Panie a czy 2 Vampirki to nie za dużo szczęścia będzie ? Toż to zawału można dostać !

A tak na serio znaczy to chyba że jest Pan zadowolony z Vampirki jak do tej pory. Co mnie osobiście cieszy. A najlepsze dopiero przed nami (FPU,AGA, więcej AMMXa itp) ...

PS. Chyba że przez "sztukę vampira" ma Pan na myśli teściową...

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2016 09:45:30 przez pisklak
[#22] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@pisklak, post #21

Mam takie marzenie żeby moją główną Amigą była CDTV - mój pierwszy komputer i najładniejsza z Amig. I to może mi dać Wampir. Pewnie ciężko będzie zmieścić tego wampira pod obudową, ale nie takie rzeczy się robiło:D. Edycja: I wypraszam sobie panowanie, fazior jestem:). Mam wampira w A600 i tak, jestem zadowolony, cały czas śledzę rozwój, robię updaty i liczę na przyszłe dodatki które wrzuciłeś w nawias:). Bajdełejem,
co z tym Gold 2, które Gunnar zapowiadał na listopad:)?



Ostatnia aktualizacja: 09.12.2016 09:59:50 przez fazior
[#23] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@fazior, post #22

Wiesz GOLD2 się robi, ale jak sie często coś w corze dłubie i zmienia to czasami więcej się napsuje niż polepszy więc to jest kupa roboty. Osobiście mam nadzieję na wypuszczenie Gold2 "na święta" - w pakiecie razem z nowa Rivą :)
[#24] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@fazior, post #16

Skąd wiadomo jaka jest pozycja zamówienia w kolejce? Ja w mailu (listopad) nic na to wskazującego nie dostałem...

EDIT: aaa, chodzi o ilość zainteresowanych zwampiryzowaniem. Niestety nie pamiętam liczby gdy składałem zamówienie...

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2016 13:55:26 przez tbone
[#25] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@tbone, post #24

[#26] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@TechNineWonder, post #25

Znalazłem. Jawnie się tego nie sprawdzi, ale po wejściu w sprawdzanie zamówienia (prawy link), w źródle strony jest pozycja w formularzu o nazwie order_id_...
[#27] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@tbone, post #26

Panowie i Panie miło mi obwieścić że po długich bojach ukazał się wsad GOLD2. Jak zwykle do pobrania z TEJ lokacji. Lista zmian jest spora. Niedługo powinna zostać wypuszczona na Aminet nowa RIVA + pakiet różnego rodzaju narzędzi. Bywalcy IRCa już od paru dni mogli testować GOLD2RC jak i nową Rivę. W śród wielu zmian - min. poprawiona kompatybilność z grami (WHDLoad - trzeba i tak Tooltypami popracować trochę).
Zapewne będą pytania o FPU.... nie jeszcze nie ma FPU. Może GOLD3...
[#28] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia
A czy aktualnie reimplementacja w technologii FPGA procesorów Motorola 68k
wymaga opłacania praw autorskich do licencji procesorów Motoroli ?
Jaka firma aktualnie posiada te prawa do licencji i czy zawsze ta firma się zgadza i może odmówić na stosowanie tej technologi przez firmę zewnętrzną ?
Jaka firma jest producentem tych procesorów APOLLO CORE 68080, które są używane w produktach Apollo ?
[#29] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@rgrg2, post #28

Skąd pomysł, że reimplementacja procesora w FPGA wymaga opłacania czy licencjonowania czegokolwiek?
[#30] Re: Vampire V600 V2 i Vampire V500 V2+ - można składać zamówienia

@Andrzej Drozd, post #17

Ja zgłosiłem chęć zakupu kipperowi jakieś 1.5 roku temu... dwa dni temu kipper2k@shaw.ca przysłał emaila ze szczegółami wpłaty. Wszystkich kosztów wyszło coś z 305$ a teraz czekam na vampira którego dostarczy kanadyjdka poczta. Mam nadzieję, że jest ciut lepsza id poczty polskiej. 😊

Reasumując oczekiwanie realne to rok do półtora... warto... chyba 😊

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2017 03:00:40 przez PWS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem