• Opis

Konwerter RGB do VGA buforowanego (multisync), Composite oraz s-video.

zamieścił: Architect1200

data: 2016.12.11 20:36

kategoria: Sprzęt / Architect1200

rozdzielczość: 3410x2390

odsłon: 304

komentarzy: 11

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 14)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Konwerter RGB
No ładne cacko...

[#2] Re: Konwerter RGB
5OK
[#3] Re: Konwerter RGB
A tak z naukowego na chłopski rozum co to urządzenie robi?
[#4] Re: Konwerter RGB

@Tomski, post #3

eee... Konwertuje sygnał z portu RGB i podaje na złącza D-SUB (VGA), Composite i S-Video? pomysł
[#5] Re: Konwerter RGB

@recedent, post #4

[#6] Re: Konwerter RGB

@recedent, post #4

No tak, to rozumiem teraz jak przeczytałem. ALE czy można podłączyć KAŻDY monitor VGA i będzie działać np. PAL? Nie, nie będzie działać(mylę się?). Dla kogoś nie będącego w temacie pomyśli, że takie urządzenie rozwiąże odwieczny problem z monitorem do Amigi. Moim skromnym zdaniem powinno być jasno i czytelnie napisane, że urządzenie robi to i to. A nie robi tego i tego. Dla laika wracającego po latach do Amigi może się wydawać super rozwiązaniem a tak raczej do końca nie jest.
[#7] Re: Konwerter RGB

@Tomski, post #6

Przecież jest wyraźnie napisane: VGA output works fine only with „multisync” monitors.
[#8] Re: Konwerter RGB

@recedent, post #7

Dodam potem Polski bardziej obszerny opis. szeroki uśmiech
[#9] Re: Konwerter RGB

@recedent, post #7

Jakie modele i jakie marki monitorów?
[#10] Re: Konwerter RGB

@recedent, post #7

Pewno trochę rozpędziłem się z "roszczeniami":D. Ale nie jest to moją intencją. Raczej chciałbym poznać co to urządzenie oferuję. Przymierzam się od jakiegoś czasu do scandoublera dla klasyka. Nowoczesny, oferowany na rynku posiada niedoróbki, które na razie zniechęcają mnie do jego zakupu.
[#11] Re: Konwerter RGB
Dopiero zauważyłem...

Dawno już miałem pomysł na zrobienie czegoś takiego, tylko niestety na gadaniu musiało się skończyć, bo tak dobrej wiedzy na ten temat (konkretnie: sygnałów występujących na amigowym porcie RGB, na VGA, czy composite, itp...), jaką ma Architect, to niestety by mi brakowało...

Brawo. OK

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2017 19:33:18 przez BW
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem