Komentowana treść: AlarCity w ofercie Amiga.net.pl
[#1] Re: AlarCity w ofercie Amiga.net.pl
Wściekły plemnik z gunem vs kolorowe walce.

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2016 21:05:45 przez fazior
[#2] Re: AlarCity w ofercie Amiga.net.pl

@fazior, post #1

Szkoda tylko że zielona trawka którą można zobaczyć w previewie na YT jest tłem, a nie labiryntem podobnym do Chaos Engine.
[#3] Re: AlarCity w ofercie Amiga.net.pl

@Andrzej Drozd, post #2

Petarda !
[#4] Re: AlarCity w ofercie Amiga.net.pl

@fazior, post #1

Z tego co napisane,

* Gra będzie dostępna w III kwartale 2017
** Zaprezentowana okładka nie jest ostateczną wersją
*** Zrzuty z ekranu pochodzą z wersji Demo Preview V0.2

to gra będzie dostępna dopiero we wrześniu i chyba z tego co rozumiem, będzie tylko mechaniką przypominać wersję demo.
Nie jest to moja bajka, ale z tego co widziałem maszyna z demkiem na RK2016 była dosyć chętnie ogrywana.
[#5] Re: AlarCity w ofercie Amiga.net.pl

@Koyot1222, post #4

Ja tego nie kupie nie podoba mi się ta gra , no i nie za takie pieniądze , jak dla mnie przesadzili z ceną.
[#6] Re: AlarCity w ofercie Amiga.net.pl
Gra będzie za 9 miesięcy. Nie wiadomo jak będzie wyglądać (screenshoty są z wersji demo). Nawet pudełko ma być inne. Ale już można zamawiać!

Typowe kupowanie kota w worku.
[#7] Re: AlarCity w ofercie Amiga.net.pl

@PopoCop, post #6

Silnik gry jest fajny, ale pomysł graficzny (pełzamy kijanką czy plemnikiem) jakoś nie zachęca.
Jeśli nawet będzie nowa lepsza oprawa graficzna to preorder już teraz to tak jak kolega napisał "kupowanie kota w worku".
A co do ceny. Ja nie jestem kolekcjonerem boksów, ale chętnie bym kupił i wsparł twórców, tyle, że 70zł to trochę za dużo dla mnie za wersje elektroniczną ok, racja
[#8] Re: AlarCity w ofercie Amiga.net.pl

@BULI, post #7

Ściągnąłem demo i gra robi lepsze wrażenie niż na screenach.
Przede wszystkim dobre wrażenie robi bardzo płynny przesów ekranu i animacja- prawdziwe 50 Hz (sprawdzałem na A1200 z fastem) OK

Chętnie kupię grę w wersji elektronicznej, ale mój max za to co jest to 50zł.
[#9] Re: AlarCity w ofercie Amiga.net.pl
... ok poczytałem, nic do dodania

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2023 16:22:06 przez AdamZeku
[#10] Re: AlarCity w ofercie Amiga.net.pl

@AdamZeku, post #9

Ktoś się podpiął pod adres i ściemnia że o Amidze, ehhhhhhh.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem