Komentowana treść: AmigaAMP 3.20
[#1] Re: AmigaAMP 3.20
Już miałem wracać do starszej wersji bo zwisy nowego AMP-a doprowadzały mnie do szału... a tu taka niespodzianka. Super! OK

EDIT: rzeczywiście jest progress - MP3, które wcześniej nie chciały się odtwarzać w ogóle, teraz grają choć mają np. po 30 minut (!) a wartość bitrate'u jest zła... + mał zonk - nie da się teraz ustawić priorytetów tak, by wizualizacje się nie cięły

Zgłoszone do autora oczywiście.




Ostatnia aktualizacja: 05.01.2017 00:49:03 przez _arti
[#2] Re: AmigaAMP 3.20
Jest też nowa beta WHDLOAD z tego roku :) link
[#3] Re: AmigaAMP 3.20

@_arti, post #1

To możesz jeszcze dopisać ze nadal ma problem z przewijaniem m4a, przynajmniej odtwarzając na prism.
[#4] Re: AmigaAMP 3.20

@_arti, post #1

Rzeczywiście gdy korzystam z Engine (PPC/WOS) wizualizacje tną się i nic nie pomaga.
Za to jak się przełączę na dekoder MPEG (mpega.library) i ustawię sobie w zakładce System opcję Playback: 1/20s to wizualizacje chodzą płynnie!

Używam AmigaAMP 68k + mpeg.library pod PPC (WOS).
[#5] Re: AmigaAMP 3.20

@BULI, post #4

AmigaAMP urzywam tylko czasem bo lubię plugin Subspace pod nim (AminetRadio pod MOSem ma lepsze, ale to pod MOSem).
Włączam dziś nowego AmigaAMP i subspace mi się wiesza na ustawieniach o których pisałem powyżej.
Okazało się, że najpierw muszę odpalić go na zewnętrznym Engine a później przełączyć się na moje ustawienia (mpeg.library pod WOS, 1/20s) i plugin SUBSPACE działa szybko i
stabilnie ok, racja

AmigaAMP zawsze był zabugowany, dla tego ja wolałem Ampliftera, SongPlayera a pod Paulę Prayer'a OK
[#6] Re: AmigaAMP 3.20

@BULI, post #5

Zgłoś autorowi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem