Komentowana treść: Postal dla AmigaOS 4.1
[#1] Re: Postal dla AmigaOS 4.1
W piątkowy wieczór już w to pograłem.
A gdzie info o RTCW ? też miło było pograć :)
[#2] Re: Postal dla AmigaOS 4.1
W jedynkę nigdy nie grałem, za to Postal 2 przelazłem kilkukrotnie, bardzo chora gra - w pozytywnym znaczeniu :D
[#3] Re: Postal dla AmigaOS 4.1

@waldiamiga, post #2

Ta jedynka wygląda bardzo średnio, ale to były takie czasy..
[#4] Re: Postal dla AmigaOS 4.1
Ładny wysyp soft u pod AOS4
MorpOS dostał po dupie, a AOS4 zyskał kawał fajnego klasycznego softu
[#5] Re: Postal dla AmigaOS 4.1

@Agrabowski, post #4

Za wstawienie identycznego posta pod 5 newsami powinieneś dostać bana. Pomijając np. to, że zanim RTCW został wydany na AmigaOS 4, to zdążyłem przejśc go całego pod MorphOS-em chyba z 8 razy i znudzić się MorphOS-em jako całością...

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2017 16:09:47 przez Krashan
[#6] Re: Postal dla AmigaOS 4.1
Heh grałem dawno temu w to. Wkręciłem jednego znajomego że na końcu jest walka z Lobo:). Gość grę przeszedł a łatwa nie była, no i były pretensje:).
[#7] Re: Postal dla AmigaOS 4.1
Ło matko, obejrzałem film - ależ słaba ta gra! Że już nie wspomnę o graczu :)
[#8] Re: Postal dla AmigaOS 4.1

@recedent, post #7

Gra jest chora, ale ta część i tak jest "trochę" OK. Załącz sobie część drugą (3D) na YT. Idiotyzm i popaprane dno.OK
[#9] Re: Postal dla AmigaOS 4.1

@Andrzej Drozd, post #8

dwojka jest prosta do przejscia, nie zgodze sie, ze chore, bardzo przyjemnie mi sie kiedys w to gralo, jest smiesznie
[#10] Re: Postal dla AmigaOS 4.1

@Andrzej Drozd, post #8

Tak tak, jest "trochę" Ok, szczególnie jak ładujesz się w jakąś "amerykańską" paradę z nastolatkami w orkiestrze na przedzie i tłumem ludzi z tylu i naparzasz mołotowami na wszystkie strony:).
[#11] Re: Postal dla AmigaOS 4.1

@juen, post #9

jest smiesznie


Raczej psychiatrycznie.OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem