Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport

Komentowana treść: Postal dla AmigaOS 4.1
[#1] Re: Postal dla AmigaOS 4.1
W piątkowy wieczór już w to pograłem.
A gdzie info o RTCW ? też miło było pograć :)
[#2] Re: Postal dla AmigaOS 4.1
W jedynkę nigdy nie grałem, za to Postal 2 przelazłem kilkukrotnie, bardzo chora gra - w pozytywnym znaczeniu :D
[#3] Re: Postal dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #2

Ta jedynka wygląda bardzo średnio, ale to były takie czasy..
[#4] Re: Postal dla AmigaOS 4.1
Ładny wysyp soft u pod AOS4
MorpOS dostał po dupie, a AOS4 zyskał kawał fajnego klasycznego softu
[#5] Re: Postal dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #4

Za wstawienie identycznego posta pod 5 newsami powinieneś dostać bana. Pomijając np. to, że zanim RTCW został wydany na AmigaOS 4, to zdążyłem przejśc go całego pod MorphOS-em chyba z 8 razy i znudzić się MorphOS-em jako całością...

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2017 16:09:47 przez Krashan
[#6] Re: Postal dla AmigaOS 4.1
Heh grałem dawno temu w to. Wkręciłem jednego znajomego że na końcu jest walka z Lobo:). Gość grę przeszedł a łatwa nie była, no i były pretensje:).
[#7] Re: Postal dla AmigaOS 4.1
Ło matko, obejrzałem film - ależ słaba ta gra! Że już nie wspomnę o graczu :)
[#8] Re: Postal dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #7

Gra jest chora, ale ta część i tak jest "trochę" OK. Załącz sobie część drugą (3D) na YT. Idiotyzm i popaprane dno.OK
[#9] Re: Postal dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #8

dwojka jest prosta do przejscia, nie zgodze sie, ze chore, bardzo przyjemnie mi sie kiedys w to gralo, jest smiesznie
[#10] Re: Postal dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #8

Tak tak, jest "trochę" Ok, szczególnie jak ładujesz się w jakąś "amerykańską" paradę z nastolatkami w orkiestrze na przedzie i tłumem ludzi z tylu i naparzasz mołotowami na wszystkie strony:).
[#11] Re: Postal dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #9

jest smiesznie

Raczej psychiatrycznie.OK
Wybierz dział:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem