Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport

Komentowana treść: Aliens versus Predator Classic 2000 dla AmigaOS 4.1
[#1] Re: Aliens versus Predator Classic 2000 dla AmigaOS 4.1
Rewelacyjny tytuł, pieknie sie zestarzal. Moim zdaniem najlepsza gra z universum Alien/Predator.
[#2] Re: Aliens versus Predator Classic 2000 dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #1

Lol.
Niezlych gier w uniwersum jest sporo ale nic nie moze rownac sie z genialnoscia Alien Isolation.
[#3] Re: Aliens versus Predator Classic 2000 dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #2

Kompletnie inny rodzaj rozrywki, skradanka. Przez pół rozgrywki montujesz bronie, które nie robią wrażenia na alienie, niezła beka.
[#4] Re: Aliens versus Predator Classic 2000 dla AmigaOS 4.1
Ładny wysyp soft u pod AOS4
MorpOS dostał po dupie, a AOS4 zyskał kawał fajnego klasycznego softu
[#5] Re: Aliens versus Predator Classic 2000 dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #4

Po pierwsze - co to "MorpOS"?

Po drugie - widać że nie śledzi się newsów o MorphOSie:

Ailens versus Predator - październik 2013.
[#6] Re: Aliens versus Predator Classic 2000 dla AmigaOS 4.1
Oglądnąłem na YT, ponieważ na A1200 z AOS 4.1 nie da się jej odpalić i...nawet sobie na pececie nie odpalę, bo bym nerwicy przy tej grze dostał. Dla mnie absolutnie niegrywalna.OK
[#7] Re: Aliens versus Predator Classic 2000 dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #6

Co jest w niej niegrywalne? Ciupałem chwile na PowerBooku pod MorphOS, nawet klimat ma.
Inna inszość to to że HunoPPC rozruszał trochę gierki na AmigaOS4x.
[#8] Re: Aliens versus Predator Classic 2000 dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #7

Co jest w niej niegrywalne?

Nerwica.
[#9] Re: Aliens versus Predator Classic 2000 dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #2

Ja robiłem ze 3 podejścia do Alien Isolation i to takie konkretne.Nawet w 3d.I za każdym razem było tak samo boring af AvsP 2 o ile mnie pamięć nie myli było dla mnie rewelacyjne.Jedynka za to niespecjalna.
[#10] Re: Aliens versus Predator Classic 2000 dla AmigaOS 4.1
Ja za to z uniwersum Aliena dobrze wspominam mod do Quake p.t. Alien Quake, moim zdaniem całkiem toto klimatyczne było
[#11] Re: Aliens versus Predator Classic 2000 dla AmigaOS 4.1

W odpowiedzi na #10

Pamiętam. Cale przeszedłem.
Wybierz dział:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem