Komentowana treść: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS
[#31] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@_arti, post #30

Jeśli iść tą drogą to osobiście wolałbym aby deweloperzy wychodzili z propozycjami usprawnień, a ludzie wspierający drogę rozwoju mogliby to finansować tak jak robią to w bounties. Wymagałoby to stworzenie jakiejś roadmapy, którą deweloperzy mieliby się poruszać. Wydaje mi się, że usprawniłoby to rozwój.

Poza tym wierzę, że ktoś kto w tym siedzi ma bardziej realne przemyślenia w tej sprawie, dlatego zapytałem Jacę.

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2017 16:03:54 przez Sokok
[#32] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@Sokok, post #31

Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby to i deweloperzy i użytkownicy wychodzili z propozycjami usprawnień. W końcu, to bardziej userzy wiedzą, czego im brakuje.
[#33] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@_arti, post #32

Nie nic nie stoi na przeszkodzie, ale zastanówmy się, Ty bardziej lubisz robić to co Ty byś chciał, czy to co Klient chce? Podobnie jest pewnie z MOS-em, podejrzewam, że więcej zapału będzie miał deweloper, który realizuje swoje pomysły i ma poparcie społeczności.
[#34] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@Sokok, post #33

Zgadza się ale na końcu i tak użytkownicy głosują pieniędzmi a deweloper może się czegoś po prostu nie podjąć jeśli nie chce.
[#35] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@_arti, post #34

Kwota została uzbierana.
[#36] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@Hexmage960, post #4

I tak pod każdym tematem MorphOS i AmigaOS4 zamierzasz spamować swoimi wynurzeniami o Amidze 1200?
[#37] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@waldiamiga, post #35

Kwota została uzbierana.


Wiemy, bo napisałem o tym w komentarzu #28 :)
[#38] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@Sokok, post #2

to jest niszowy projekt z garstką faktycznych użytkowników na całkowicie martwy sprzęt. Imho poziom fundowania projekty per użytkownika powinien być przynajmniej 10x większy aby coś z tego było.

BTW. Ile kasy z tych 400/800 euro włożyłeś w ten expose?
Statystycznie ludzie którzy najmniej płacą najwięcej narzekają i najwięcej wymagają...
[#39] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@XoR, post #38

Nic nie włożyłem, bo ta funkcjonalność w ogóle mnie nie interesuje. Pokaż mi gdzie narzekam i daj znać czego wymagam.
[#40] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@Jacek Piszczek, post #24

Polecam też bounty na ScoutNG :)


Już nie trzeba. Zebrała się już cała wymagana kwota również na tym bounty.
[#41] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@_arti, post #30

Kokos, nie rozumiem cię A jakbyś chciał to inaczej zrobić? Ja to się w sumie
zajebiście cieszę, że można rzucić pomysł, ot - chcę wygaszacz w różowe jednorożce-
a ktoś z MOS Teamu mówi - OK, pinćset Euro. Super sprawa.


Ja kcem ściągane ekrany. Takie jak ma OS4 :OK:
[#42] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@R-Tea, post #41

A ja natenczas kcem bunty na familijny OS dla wszech waszmości.
[#43] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@R-Tea, post #41

[#44] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@pamp3rs, post #43

No ale to nie są "ściągane ekrany takie jak w OS4". Ale pomysł dobry - napisać do twórców Dragona czy podjęliby się napisania "prawdziwych ściąganych ekranów" i za ile.
[#45] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@recedent, post #44

@ recedent
No właśnie. Ekrany z AmigaOS4 nie mają "założonych szelek" i posiadają Drag&Drop.
Napiszę do nich.
[#46] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@R-Tea, post #45

Przecież autor Dragona (czyli Gelb) od dawien dawna nic na MorphOSa nie zrobił i wątpie aby kiedykolwiek jeszcze coś wypuścił.
Z drugiej strony fajnie by było aby kiedyś powrócił... i to może nie koniecznie z językiem E na czele.
[#47] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@deez, post #46

Może trochę Gelda jest w stanie przekonać Gelba?
[#48] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@recedent, post #47

Chyba jakiś cud musiał by się stać.
[#49] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@deez, post #46

Język E był fajny jak był rozwijany na jeden system. Teraz ma ogarnąć trzy, które się ciut różnią, sprzętu też jakby więcej, to i problemów/pracy do ogarnięcia mnóstwo.
[#50] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@Sokok, post #39

narzekasz że ludzi nie chcą za free pisać programów i wymagasz aby mizerna suma z licencji wystarczyła na rozwój MOSa do końca świata i jeden dzień dłużej

programiści wolą pisać pierdóły za 100x taką kasę w javie/pythonie a nie marnować czas na system używany przez 100 osób za 400 euro
[#51] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@XoR, post #50

Masz jakieś majaki. Poćwicz czytanie ze zrozumieniem. Albo może samo czytanie na początek.
[#52] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@Sokok, post #51

Xor prawde ci pisze.Z twoich tkstow jasno wylania sie obraz marudy z wymaganiami z d... Przykro mi
[#53] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@Aniol, post #52

Miliony much nie mogą się mylić.
[#54] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@Sokok, post #53

Jedzie blondynka autostradą i słyszy wiadomości w radio: Uwaga, uwaga na autostradzie pojawił się pirat drogowy. Kobieta jedzie pod prąd. Proszę zachować szczególną ostrożność. Na co blondynka odpowiada: Jaki jeden, tu całe setki jadą!
[#55] Re: Bounty na funkcjonalność Exposé w systemie MorphOS

@recedent, post #54

Doobree
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem