Komentowana treść: MUI 5.0 - 2017R1
[#1] Re: MUI 5.0 - 2017R1
Podobno poprawili błąd, o którym pisałem (i który zgłosiłem) poprzednio, dot. zawieszania się AmiTradeCenter. Jutro sprawdze.

EDIT: poprawili, tak[spacja]że jak macie 060/80Mhz++ to można instalować OK



Ostatnia aktualizacja: 04.02.2017 12:32:51 przez _arti
[#2] Re: MUI 5.0 - 2017R1

@_arti, post #1

Ja także nie mam 060/80MHz, tak że wiesz...
[#3] Re: MUI 5.0 - 2017R1

@_arti, post #1

... no MUI ma swoje wymagania
[#4] Re: MUI 5.0 - 2017R1

@recedent, post #2

Mam opcje moderatora, tak że wiesz...
[#5] Re: MUI 5.0 - 2017R1

@_arti, post #4

A czym się różni to MUI od tego wbudowanego w MorphOS'a 3.9? Jest lepsze, gorsze?
[#6] Re: MUI 5.0 - 2017R1

@gilban, post #5

Lepsze LOL
O matko, ale się uśmiałem...
[#7] Re: MUI 5.0 - 2017R1

@gilban, post #5

Ma wyższy numerek, zatem NA PEWNO jest lepsze ;)
[#8] Re: MUI 5.0 - 2017R1

@gilban, post #5

Ktoś kiedyś wspominał, że ta numeracja z klasyka (nie MorphOS-a) nie ma nic wspólnego z oficjalną linią rozwoju i może być myląca, bo sugeruje, że jest nowsza, lepsza niż ta z naszego systemu.
[#9] Re: MUI 5.0 - 2017R1

@KM, post #8

No właśnie najczęściej tak jest, że jak coś ma wyższy numerek, to jest to nowsze, ładniejsze, bardziej dopracowane. Dlatego się zapytałem. Choć jednak nie zawsze tak jest. Ostatnio Samsung zaktualizował swoje oprogramowanie na Windows so zarządzania dyskami SSD Samsung Magician z wersji 4.9.7 do Wersji 5.0. I też by się zdawało, że jest nowsze i lepsze. Jednak nic bardziej mylnego. To znaczy jest dużo gorsze i wróciłem do starszej wersji 4.9.7.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem