Komentowana treść: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
[#1] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Zapomniałem zagłosować.
[#2] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki

@Leon, post #1

a ja miałem tą przyjemność pograć w niektóre z tych gier i te w które grałem oceniłem pozytywnie lub bardzo pozytywnie.
[#3] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Gratulacje Project R3D!
[#4] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Wiekie brawa dla twórców Tanks Furry !
[#5] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Gratulacje dla załogi Project R3D.
[#6] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Żadna z trzech gier na klasyka nie jest amosowym knotem ani przereklamowanym Reshoot. To się chwali. Brakuje mi tylko informacji o liczbie głosujących i ilości punktów jakie zebrały poszczególne tytuły.
[#7] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Brawo nasi OK
[#8] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Gratulacje, zasłużone zwycięstwo OK
[#9] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na naszą grę! BRAWO!OK
Bardzo pozytywne zaskoczenie stanąć w szranki w jednym konkursie z perełkami tworzonymi komercyjnie jeszcze w latach świetności amigi szeroki uśmiech
Bardzo, bardzo pozytywny news! OK Banan na naszych twarzach


Ostatnia aktualizacja: 07.02.2017 08:18:46 przez Koyot1222
[#10] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki

@Koyot1222, post #9

Dołączam się do gratulacji dla Waszego Project R3D! Tanks Furry, to świetny, profesjonalny produkt! OK
[#11] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki

@mailman, post #6

Śmiem twierdzić że jak usłyszysz lub dowiesz się że gra została zrobiona w amosie to od razu dyskwalifikujesz ją. Szkoda że tak podchodzisz do twórczości gier. Kniota można zrobić także w C i asemblerze .
Poza tym : gratulacje dla Project R3D OK
[#12] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki

@djpiotrs, post #11

Oczywiście, że nie. Jest bardzo dużo dobrych gier na pisanych w Amosie. Moja uwaga dotyczyła amosowych knotów wydanych/wypuszczonych w 2016 roku (taki temat komentujemy).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem