Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport

Komentowana treść: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
[#1] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Zapomniałem zagłosować.
[#2] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki

W odpowiedzi na #1

a ja miałem tą przyjemność pograć w niektóre z tych gier i te w które grałem oceniłem pozytywnie lub bardzo pozytywnie.
[#3] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Gratulacje Project R3D!
[#4] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Wiekie brawa dla twórców Tanks Furry !
[#5] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Gratulacje dla załogi Project R3D.
[#6] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Żadna z trzech gier na klasyka nie jest amosowym knotem ani przereklamowanym Reshoot. To się chwali. Brakuje mi tylko informacji o liczbie głosujących i ilości punktów jakie zebrały poszczególne tytuły.
[#7] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Brawo nasi OK
[#8] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Gratulacje, zasłużone zwycięstwo OK
[#9] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki
Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na naszą grę! BRAWO!OK
Bardzo pozytywne zaskoczenie stanąć w szranki w jednym konkursie z perełkami tworzonymi komercyjnie jeszcze w latach świetności amigi szeroki uśmiech
Bardzo, bardzo pozytywny news! OK Banan na naszych twarzach

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2017 08:18:46 przez Koyot1222
[#10] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki

W odpowiedzi na #9

Dołączam się do gratulacji dla Waszego Project R3D! Tanks Furry, to świetny, profesjonalny produkt! OK
[#11] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki

W odpowiedzi na #6

Śmiem twierdzić że jak usłyszysz lub dowiesz się że gra została zrobiona w amosie to od razu dyskwalifikujesz ją. Szkoda że tak podchodzisz do twórczości gier. Kniota można zrobić także w C i asemblerze .
Poza tym : gratulacje dla Project R3D OK
[#12] Re: Amiga Games Awards 2016 - wyniki

W odpowiedzi na #11

Oczywiście, że nie. Jest bardzo dużo dobrych gier na pisanych w Amosie. Moja uwaga dotyczyła amosowych knotów wydanych/wypuszczonych w 2016 roku (taki temat komentujemy).
Wybierz dział:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem