Komentowana treść: Max Knight - pełna gra do pobrania
[#1] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania
No moje gratulacje! Zrobiłeś to! mam nadzieję, że ludziom się spodoba i będę krzyczeli o mission pack.
[#2] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@Sokok, post #1

Ta gra jest tak irytująca miejscami że aż fajna. :] Gratulacje oczywiście dla wszystkich którzy mieli udział przy tworzeniu.
[#3] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania
Projekt zrealizowany, dopracowany na tip-top i wydany - mega gratulacje OK

Co następne?
[#4] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania
OK
[#5] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania
Co prawda backbone, ale gra jest bardzo fajna więc brawa należą się podwójne :)
[#6] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@Sokok, post #1

Szkoda że nie poleci na MC68000
Pozostaje WinUAE
Ale gierka fajna, gratulacje dla autorów OK

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2017 21:37:03 przez BenHur
[#7] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania
Gra-tu-la-cje dla Kolegi Zetera!
[#8] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@Hexmage960, post #7

I Daktiego za muzykę.
[#9] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania
Super Panowie OK
Czas brać się za granie ok, racja
[#10] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania
Dzięki Panowie za aprobate ;) Chciałem powiedzieć że to była dla mnie ogromna przygoda i radość w projektowaniu i pixelowaniu tej gry. Pierwsze tego typu doświadczenie w moim życiu :):) Jednak bez osób zaangażowanych w ten projekt było by mi dużo ciężej a i pewnie efekt by był sporo gorszy ;). Tu przede wszystkim ukłony dla Daktiego za stworzenie w moim odczuciu genialnie pasującej muzyki do gry, która nadaje jej odpowiedni klimat! Dzięki! Dakti RULEZ!! Zawsze też mogłem liczyć na pomoc Mandiego kiedy brakło mi po prostu Amigowej wiedzy. Dzięki Mandiemu gra zmieściła się na dyskietkę. Mało tego... była nawet podjęta próba aby cała gra wgrywała się z dyskietki do ramu, co znacznie przyspieszyło by rozgrywkę (Mandi to było super rozwiązanie) jednak wyszły tu niuanse związane że to BB/Amos - gra się wieszała. Dzięki Mandiemu Max Knight ma też swoje miejsce w sieci! Mandi dziękuję! Nie można też nie wspomnieć o pomocy jaką zawsze niesie Red, w chwili kiedy moja amiga/ karta aca zaczęły wariować i odmawiać współpracy to mogłem liczyć na kolege Reda który wspomógł sprzętowo :) Red dzięki!!
Dziękuje wszystkim za nawet najmniejszą pomoc! za wychwycenie błędów w pisowni, za sugestie dotyczące samej rozgrywki itp.itd. Nie dziękuję tylko za sugestie odnośnie tytułu gry :):) Ona nie mogła się nazywać inaczej;)

Dzięki i pozdrawiam!
[#11] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania
Kawał dobrej roboty
[#12] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@zeter, post #10

Dobra robota! Trzymam kciuki za kolejny projekt. OK
[#13] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@zeter, post #10

Wczoraj wieczorkiem usiadłem i w końcu ze spokojem pograłem w Twoją pełną grę. Na mojej 040 nie było żadnych spowolnień, gra wpisywała się z flopa emulowanego na HXC.
Co mogę napisać. Jestem trochę zazdrosny, że udało Ci się zrobić coś tak fajnego za pierwszym razem... Chyba, że masz jeszcze inne doświadczenie z grami.
Jest trochę niedociągnięć o których wcześniej pisałem w grafice, ale ma to też swój urok. Generalnie pomysł jest bardzo fajny i jak na BB warunki bardzo dobrze zrealizowany.
Plansze są ciekawe, wystarczająco trudne. Czasem tylko zdarza się, że plansza nie jest poprawnie zapętlona i po upuszczeniu jednego elementu, nie da się już po niego wrócić i jedynym wyjściem jest uśmiercenie naszego bohatera.
Osobne duże brawa za oprawę muzyczną! OK Utwory tworzą z grafiką świetną przykuwającą do gry całość. Super! OK
Cóż mogę więcej napisać, zazdraszczam fajnej produkcji i czekam na następne gry szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2017 08:18:03 przez Koyot1222
[#14] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@zeter, post #10

Darku gratulacje, wielkie brawa. Wnosisz dużo pozytywnej energii w szeregi braci amigowej. Nie miałem jeszcze okazji wypróbować twojego produktu ale znając Ciebie wiem, że będzie ok bo wkładasz dużo w to co robisz. Obecność Daktiego gwarantuje wysoki poziom od strony muzyki. Mandiego pamiętam z życzliwych uwag odnośnie tworzenie grafiki na Amiparty XVIII. Do zobaczyska. Tylko nie mów, że do Gdańska nie zawitasz?. Koniecznie postaraj się też o wydanie gry chętni na zakup z pewnością będą.

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2017 08:01:34 przez miro_78
[#15] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania
Ściągnąłem z Aminetu ADFy, odpaliłem A500 pod E-UAE i tak:

wersja demo - komunikat błędu że nie ma lowlevel.library
wersja full - tak jakby obraz dyskietki był nie bootowalny
[#16] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@agrajek, post #15

Nie doczytałem że gra wymaga 2 MB chip.
Pod emulowaną A1200 działają obydwie wersje.
Zgaduję że wersja full jest na dyskietce sformatowanej pod FFS i dlatego a500 jej nie widzi.
[#17] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@Koyot1222, post #13

Dzięki jeszcze raz!
@Kojot, od Ciebie taki komplement to zaszczyt ;) a jeśli chodzi o to czy miałem z robieniem gier kiedyś coś wspólnego to tak jak zdążyłem już wspomnieć - jest to moje pierwsze tego typu doświadczenie ale zgóry i wszem obec zaznaczam że nie ostatnie.
@miro78
Dzięki Mirek! Oczywiście że Gdańsk jest na celowniku, zwłaszcza że w tym roku LOAD-ERROR - ale oczywiście życie pokaże czy się uda czy nie ;) Pozdrawiam Cie!
@agrajek
"Zgaduję że wersja full jest na dyskietce sformatowanej pod FFS i dlatego a500 jej nie widzi."
przede wszystkim potrzebuje kick 2.05 ;)
super super

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 14:18:24 przez zeter
[#18] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@zeter, post #17

przede wszystkim potrzebuje kick 2.05 ;)


Że FFS potrzebuje 2.x+ to wiem, ale na stronie gry nic nie pisze o wymaganym kickstarcie :)

Gra jest fajna, ale dla mnie za trudna :P
Postac głównego bohatera super wygląda i te oczka mrugające :)
[#19] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@agrajek, post #18

Dzięki! faktycznie na stronie tej informacji zabrakło :) pozdrr
[#20] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania
GratulacjeOK
A Tutaj nispodzianka, w Radiu Szczecin w audycji giermasz wspominają o Max Knight ( od 48min 19s).
[#21] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@philipo, post #20

bardzo milo jak redaktorzy nie tylko udaja, ze wiedza o czym mowia. bardzo pozytywnie, ze wspomnieli takze o Tanks Furry i nawet jedna osoba z redakcji zakupila :)
[#22] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@philipo, post #20

OOOO Dzięki że dałeś cynk ;) A to niespodzianka! Wspomnieli o Maxim i Mikim w radio! OK Super! Ależ to fajne uczucie hehehhe :):)
[#23] Re: Max Knight - pełna gra do pobrania

@zeter, post #22

Kawałek dalej jest także wspomniany inny amigowy tytuł Tanks Furry. Zeter koniecznie skontaktuj się z Adamem Zalepą, dopracuj bugi, popraw instrukcję a wersję box na wzór tej z TF z pewnością łyknę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem