Komentowana treść: AmigaAMP 3.21
[#31] Re: AmigaAMP 3.21

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #30

Nie wiem ja mam wersję 2.4 z OS 3.9, a masz jakieś linki do tamtych to sprawdzę.
[#32] Re: AmigaAMP 3.21

@TechNineWonder, post #31

link (w archiwum wersje na różne cpu)

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2017 22:22:49 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#33] Re: AmigaAMP 3.21

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #32

040 i 020 działa 060 nie. To też są 2.4.
[#34] Re: AmigaAMP 3.21

@TechNineWonder, post #33

Dzięki za sprawdzenie. Do AIFF i WAV jak i mp3 możesz używać SongPlayera 1.53.
[#35] Re: AmigaAMP 3.21

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #34

Spoko, Amplifiler z OS 3.9 odtwarza WAV i AIFF tylko gra trochę cicho. Za to AmigaAMP gra normalnie i da się radia słuchać.
[#36] Re: AmigaAMP 3.21

@TechNineWonder, post #35

Amplifier też nie działa w 14bit z DMA na Pauli, ale każdy używa tego co mu pasuje.
[#37] Re: AmigaAMP 3.21

@_arti, post #26

ak, jak się spodziewałem - tnie ale po przestawieniu na MONO/Low/11KHz (+to samo w AHI) jest ciut bardziej płynnie ale haczy, bo 060 jest po prostu za wolne


Za wolne?
Ja odpaliłem na CS MK1, czyli 060 50 Mhz + Medek i większość wizulaizacji dla 68k działa poprawnie.
Używam mpega.library NoFPU (szybsza, ale podobno mniej dokładna od wersji FPU) ok, racja
[#38] Re: AmigaAMP 3.21

@BULI, post #37

To tu jestem kompletnie zaskoczony...
[#39] Re: AmigaAMP 3.21

@_arti, post #38

A AmigaAMP odpalasz na zewnętrznym engine, czy przez mpega.library.
Grasz przez Paulę czy jakaś karta muzyczna, AHI z HiFi czy bez?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem