Komentowana treść: ACE 1.14
[#1] Re: ACE 1.14
Oprócz Hollywood to chyba najlepszy natywny program pod MorphOSa (nie licząć sytemowych). Fajnie jakby OffseT skonczyl wersje dla AmigaOS4 to by ludki z czerwonego obozu zobaczyły co to jest dopracowany program w MUI.
[#2] Re: ACE 1.14

@michal_zukowski, post #1

Dopracowany program w niedopracowanym MUI.
[#3] Re: ACE 1.14

@michal_zukowski, post #1

"ludki z czerwonego obozu"?
Po pierwsze to MUI nie jest dla nas jakimś "łał" tylko koniecznym dodatkiem wymaganym przez programy. Po drugie - Hollywood jest wieloplatformowy, więc zostając przy kryterium ekskluzywny i natywny to najlepszym programem jest - emulator 8 bit? Czy ja wiem czy to powód do dumy?
[#4] Re: ACE 1.14

@adam_mierzwa, post #3

Chyba chodziło o to, że część ludzi używających AOS 4.x traktuje MUI jako zło, a dzięki temu programowi mogliby zobaczyć, że wcale nie musi tak być. Osobiści uważam, że fajnie by było gdyby REACTION i MUI jakoś się "skrzyżowały".pomysł
[#5] Re: ACE 1.14

@KM, post #4

Nie jako zło, tylko konieczność. Nie mam "uczulenia" na MUI. Zwyczajnie dla mnie ani MUI ani ReAction nie stanowi wartości samej w sobie, może to jest ważne z punktu widzenia programisty, dla użytkownika takiego jak ja - MUI to jeszcze jedna rzecz która trzeba aktualizować.
A za pomysł o skrzyżowaniu - tradycyjnie - splat
[#6] Re: ACE 1.14

@adam_mierzwa, post #3

Olać mui, chodziło mi tylko, że jest to fajny przykład programu napisanego od podstaw i dobrze wykorzystującego system operacyjny. Na AmigaOS4 zawsze za taki program uważałem TuneNeta. Tutaj mamy emulator maszynek 8bit - ale tak zrobiony że jest lepszy niż multiplatformowa konkurencja. Chodziło mi tylko o to, że nie wstyd go pokazać jako przykład tego dlaczego warto mieć maszynę NG. Kiedyś Konrad Bielski napisał, że Amigi nie stać na własne rozwiązania. To akurat jest przykład tego, że ją (MorphOSa) stać.

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2017 18:49:51 przez michal_zukowski
[#7] Re: ACE 1.14
Chciałbym żeby do kogoś takiego trafił emulator Atari XL/XE. Ciągle mi brakuje naprawdę porządnego portu tego emulatora. Do tej pory wyszło chyba z 5 niezależnych portów Atari XL/XE dla AmigaOS 68k/PPC oraz MorphOS i każdy ma jakieś ułomności.
[#8] Re: ACE 1.14

@michal_zukowski, post #6

Tak, to są dobre przykłady. Szkoda że mamy tak mało takich programów, ale dobrze widzieć że można.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem