Komentowana treść: Nowa wersja Return to the Roots dla systemu MorphOS
[#1] Re: Nowa wersja Return to the Roots dla systemu MorphOS
MorphOS Files żyje!
[#2] Re: Nowa wersja Return to the Roots dla systemu MorphOS

@Sokok, post #1

dlatego link jest do morphos storage :D
[#3] Re: Nowa wersja Return to the Roots dla systemu MorphOS
To musi być jakaś PCtowa wersja S2 już zainstalowana? Co zrobić jak mam wersję na CD albo z Goga?

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2017 12:04:57 przez Jield
[#4] Re: Nowa wersja Return to the Roots dla systemu MorphOS

@Jield, post #3

Po prostu przegraj katalogi z danymi do tego samego miejsca gdzie masz rozpakowane archiwum z RTTR. To wszystko.

EDIT:
Acha, na domyślnych ustawieniach gra próbuje osiągnąć tyle FPS ile daje fabryka (u mnie około 300), niepotrzebnie męcząc komputer. W opcjach grafiki można sobie ustawić ogranicznik, np. do 50 FPS.

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2017 12:08:06 przez recedent
[#5] Re: Nowa wersja Return to the Roots dla systemu MorphOS
Czy to wersja, która uwzględnia napisany przeze mnie plugin "military aid"? :)

Swoją drogą trochę szkoda, że mają tak mało mocy przerobowej. Od 2 lat nie wydali wersji stabilnej, choć zostało już tylko 8 issues na githubie do wydania 0.8.3. No i problem z kodem sieciowym - desynchronizacje graczy są na tyle uporczywe, że deweloperzy nawet rozważali rewrite całego kodu sieciowego a nawet gry.
[#6] Re: Nowa wersja Return to the Roots dla systemu MorphOS
Dawac w koncu kampanie a nie zajmowac sie jakims multiplayerem!!!
[#7] Re: Nowa wersja Return to the Roots dla systemu MorphOS
Łał, trza zaktualizować szpila na dysku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem