Komentowana treść: Chrysalis 3.9.4
[#1] Re: Chrysalis 3.9.4
Szkoda, że ISO ma 4mb a resztę pobiera z neta z marną prędkością. Instaluję.
[#2] Re: Chrysalis 3.9.4
No i po co to zrobili to ja nie wiem, zaraz nowy release MOS-a i będą musieli na nowo kompilować.
[#3] Re: Chrysalis 3.9.4
Nie jestem zwolennikiem tego pakietu, kiedyś dostałem go zainstalowanego z MorphOSem na eMacu Tower i jakoś tak nie bardzo mi podszedł. Ale brawa dla Papiosaura że mu się chce.
[#4] Re: Chrysalis 3.9.4

@waldiamiga, post #3

Pakiet jest spoko, szkoda, że jak sobie system zaktualizuje, to wszystko się sypie w i zasadzie co nowa wersja systemu trzeba pakiet instalować nowa.
[#5] Re: Chrysalis 3.9.4

@Jield, post #1

Instaluję.


No w sumie... Jak ktoś lubi język francuski...
[#6] Re: Chrysalis 3.9.4

@recedent, post #5

Bardziej z ciekawości :P
Czyli tam wszystkie pakiety, które można zainstalować są po francusku?
[#7] Re: Chrysalis 3.9.4

@Jield, post #6

Nie. Są w takim języku, jaki wybierzesz, ale cały pack nie jest w 100% dopracowany i np. może Ci się zdarzyć, że pozycje w menu kontekstowym albo przeróżne teksty tu i ówdzie będą w języku Woltera.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem