Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport

Komentowana treść: Chrysalis 3.9.4
[#1] Re: Chrysalis 3.9.4
Szkoda, że ISO ma 4mb a resztę pobiera z neta z marną prędkością. Instaluję.
[#2] Re: Chrysalis 3.9.4
No i po co to zrobili to ja nie wiem, zaraz nowy release MOS-a i będą musieli na nowo kompilować.
[#3] Re: Chrysalis 3.9.4
Nie jestem zwolennikiem tego pakietu, kiedyś dostałem go zainstalowanego z MorphOSem na eMacu Tower i jakoś tak nie bardzo mi podszedł. Ale brawa dla Papiosaura że mu się chce.
[#4] Re: Chrysalis 3.9.4

W odpowiedzi na #3

Pakiet jest spoko, szkoda, że jak sobie system zaktualizuje, to wszystko się sypie w i zasadzie co nowa wersja systemu trzeba pakiet instalować nowa.
[#5] Re: Chrysalis 3.9.4

W odpowiedzi na #1

Instaluję.

No w sumie... Jak ktoś lubi język francuski...
[#6] Re: Chrysalis 3.9.4

W odpowiedzi na #5

Bardziej z ciekawości :P
Czyli tam wszystkie pakiety, które można zainstalować są po francusku?
[#7] Re: Chrysalis 3.9.4

W odpowiedzi na #6

Nie. Są w takim języku, jaki wybierzesz, ale cały pack nie jest w 100% dopracowany i np. może Ci się zdarzyć, że pozycje w menu kontekstowym albo przeróżne teksty tu i ówdzie będą w języku Woltera.
Wybierz dział:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem