Komentowana treść: Nowy amigowy podcast - Amiga Ireland Group
[#1] Re: Nowy amigowy podcast - Amiga Ireland Group
Polacy masowo głosują, ale obiektywnie to ta reklamowana zbiórka na książkę droga jest. Zebrać 25 tys funtów żeby sobie kupić e-booka za 15 funtów lub luksus - bo papierowa wersja - za 30 funtów. Coraz droższe są te :fanowskie projekty" ;]
[#2] Re: Nowy amigowy podcast - Amiga Ireland Group

@adam_mierzwa, post #1

O nie, Sir_lucas zasloniles reka moja facjate!
[#3] Re: Nowy amigowy podcast - Amiga Ireland Group

@sordan, post #2

Wybacz, nie chciałem. Następnym razem inaczej się ustawimy do zdjęcia ok, racja
[#4] Re: Nowy amigowy podcast - Amiga Ireland Group
Episode 2 - Floppy Fandango do odsłuchania.
[#5] Re: Nowy amigowy podcast - Amiga Ireland Group

@adam_mierzwa, post #1

Coraz droższe są te :fanowskie projekty" ;]


Biznes, panie!

Ja raz nawet robiłem śledztwo tu na ppa, w którym wykazałem że kolo, co robił retro książki
- w 1. rok zarobił koło 50 000 GBP, wydał, zarobił, zadowolony
- w 2. rok zarobił koło 100 000 GBP, wydał, zarobił, zadowolony
- skoro miał nadwyżkę, był pełny rok przerwy (Bahamas?)
- no i w 4. rok, zarobił koło 50 000 GBP, wydał, zarobił, zadowolony, bo z czegoś trzeba żyć

Oczywiście to tylko spekulacje, no ale tak mniej więcej wychodzi po historii kasy + dat projektów kolesia z Kickstartera.

Można? Można.
[#6] Re: Nowy amigowy podcast - Amiga Ireland Group

@Sir_Lucas, post #4

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem