Komentowana treść: Hollywood 7: Eternity
[#61] Re: Hollywood 7: Eternity

@radzik, post #60

Dwie osoby już chętne na zakup, ja tu coś podsuwam po polsku, a ty takie kłody rzucasz ;)
Przypomniałeś mi coś - kiedyś chciałem przetłumaczenia wiki dla programistów na język polski. tchomasz załatwił domenę i miejsce, zacząłem od zwykłej wiki, rzuciłem apel i otrzymałem taki tekst jak twój, mniej więcej: "a po co, angielski i tak każdy programista zna, niepotrzebne". No to nie mamy. Można? Można
[#62] Re: Hollywood 7: Eternity

@adam_mierzwa, post #61

Jestem sceptycznie nastawiony do możliwości "zakupu grupowego", ale też zastanawiałem się/zastanawiam nad kupnem tego programu.
[#63] Re: Hollywood 7: Eternity

@adam_mierzwa, post #61

Nie powiem, po polsku zawsze milej. Ale fakt jest taki, że angielski jest tak czy siak wymaganay.

A co do zakupu grupowego, myślę, że warto autora pomęczyć. Szczególnie w pakiecie z Designer.
[#64] Re: Hollywood 7: Eternity

@recedent, post #62

ja też
[#65] Re: Hollywood 7: Eternity

@michal_zukowski, post #64

To w sumie 4 osoby byłyby chętne na zakup, myślę, że na razie mało, żeby pisać w sprawie jakiegoś rabatu.
[#66] Re: Hollywood 7: Eternity

@KM, post #65

Pisz. 4 osoby przy tej cenie programu to jednak jest sporo dla obu stron. Ewentualnie popytaj u Mufy.
[#67] Re: Hollywood 7: Eternity

@radzik, post #66

Założyłem wątek na forum - wpisywać się, chłopaki!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem