Komentowana treść: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
[#1] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
...no i jeszcze tradycyjnie mój ulubiony 1 minutowy Revision unofficial teaser: https://www.youtube.com/watch?v=yycGkV-D-OA szeroki uśmiech
[#2] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
To już wiem co będę robił wieczorem w sobotę i niedzielę.
[#3] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
Obecny ciałem bo duchowo na miejscu to już różnie może być w niedziele wieczorem ;)
[#4] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
Revision rules! Już szykuję sofę i podnóżek.
[#5] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@slay, post #1

Obecny!
[#6] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
Revision to party, na które każdy fan demosceny powinien choć raz się wybrać. Chociażby po to, żeby usłyszeć jak kilkuset chłopa skanduje: "Amiga!!!". Donośnie, soczyście, z samych jajec.

Nie mogę oczywiście zdradzić szczegółów, ale wiem, że w tym roku w demo compo szykują się przynajmniej dwie zajebiste niespodzianki!
[#7] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
W tym roku beze mnie
[#8] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Phibrizzo, post #7

Uuuuu, a co się stało? Gdzieś mi się tam obiło o uszy, że miałeś z kimś jechać autem?
[#9] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Jazzcat, post #6

Jeśli zawsze będzie w tym terminie to raczej nigdy się nie wybiorę. Pozostaje mi posłuchać jak kilkuset chłopa skanduje "Amiga" z jajec poprzez streama.
[#10] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Jazzcat, post #6

Mysle ze cala masa ludzi chcialaby pojechac ale chec do wyjazdu odebral im ktos kto wpadl na pomysl zeby zrobic party w swieta. Chocby tam bylo i nawet 10 milionow amigowcow z calego swiata to po prostu Wielkanoc w rodzinnym gronie jest wazniejsza dla wielu ludzi. Jak ktos nie ma rodziny i ma swieta w dupie to pewnie pojedzie ale podejrzewam ze takich Polakow jest garstka. Szkoda, wielka szkoda, bo impreza zacna. Obejrze sobie zapis ze stream w kolejny weekend po imprezie.

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2017 06:37:07 przez Axi0maT
[#11] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Axi0maT, post #10

Jak ktos nie ma rodziny i ma swieta w dupie to pewnie pojedzie ale podejrzewam ze takich Polakow jest garstka.

Około 40 osób co roku, jesteśmy jedną z liczniejszych nacji na party. Raczej wszyscy też mamy rodziny.
[#12] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Axi0maT, post #10

Tragedia sie nie stanie jak 3 dni nie bede widzial swojej baby, a kilka dni przerwy od mojej rozpieszczonej, rozwydrzonej i nieznosnej corki tez dobrze mnie zawsze resetuje. A jajko z zona moge zjesc pozostale 352 dni w roku. Od 4 lat wysylam specjalnie zone z corka na wielkanoc do swojej rodziny za ktora ja nie za bardzo przepadam, a ja zbieram sie na Revision i wszyscy sa szczesliwi. Ani ja, ani zona nie placze z tego powodu, ze nie widzimy nawzajem swoich facjat te kilka dni. Jak dozyje i bede stary i niedolezny to wtedy sobie bede spedzal wielkanoc z zona. A teraz biore garsciami jesli chodzi o moje hobby by na starosc nie zalowac.

Wiem, ze z perspektywy ortodoksyjnego katolika wielkanoc to jest najwazniejsze swieto w roku, no i chlac i tancowac w Wielki Piatek dla takiego ortodoksa to profanacja, wiec poniekad rozumiem. Ja nie jestem jednym z nich wiec nie mam zadnego problemu pohulac i odchamic sie w wielkanoc bez swojej rodziny. Po za tym na upartego mozna ja zabrac ze soba :)
[#13] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@sordan, post #12

Czyli jak ktos obchodzi Wielkanoc to od razu ortodoks..... Wez sie zastanow nad tym co piszesz. To ze 40 osob jednak jedzie nie oznacza ze chetnych nie byloby duuuuuzo wiecej gdyby termin byl bardziej normalny.
[#14] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Axi0maT, post #13

Nigdzie tak nie napisalem wiec nie mam sie nad czym zastanawiac. Ponad 1000 ludzi jest na party i nie maja z tym problemow. Myslisz, ze te ponad 1000 ludzi to wszyscy jak jeden antychrysty, ludzie bez rodzin i majacy swieta w dupie?

Raczej ty powinienes sie zastanowic co napisales w poscie numer 10. Mam rodzine, nie mam swiat w dupie, a na Revision jezdze.

Ciekawe ile Polakow wybralo by sie na Revsion gdyby impreza nie byla w Wielkanoc. Czy nie czasem tyle samo?

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2017 10:09:45 przez sordan
[#15] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@sordan, post #14

Moim zdaniem ewentualna zmiana terminu Revision (na co się nie zanosi, prędzej Papież znowu zmieni termin Świąt na inny wcale by nie skutkowała większą ilością osób na tej imprezie, a kto wie czy nie spowodowało by to spadku ilości gości. Świąteczny weekend to imho świetny termin, bo daje pretekst do 1-2 dni wolnych, które można sensownie spożytkować.

Ponadto, mimo, że nikt nie prowadzi takich statystyk, odważę się zaryzykować tezę (na podstawie własnych doświadczeń), że większość demoscenowców, ma raczej "dość chłodny" stosunek do religii.

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2017 11:21:24 przez slay
[#16] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Axi0maT, post #13

Jakoś nie widziałem tłumów amigowców np. na Datastorm, które nie jest w święta...
[#17] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@sordan, post #14

@sordan:

Ponad 1000 ludzi jest na party i nie maja z tym problemow. Myslisz, ze te ponad 1000 ludzi to wszyscy jak jeden antychrysty, ludzie bez rodzin i majacy swieta w dupie?


Może nie "wszyscy jak jeden", nie ma co aż tak uogólniać. Z pewnością dla znakomitej większości uczestników jest to po prostu dzień wolny.

Ciekawe ile Polakow wybralo by sie na Revsion gdyby impreza nie byla w Wielkanoc. Czy nie czasem tyle samo?


Myślę, że rozważyłbym taką ewentualność. W końcu Revision to marka sama w sobie.

@slay:

Moim zdaniem ewentualna zmiana terminu Revision (na co się nie zanosi, prędzej Papież znowu zmieni termin Świąt


Mylisz oficjalne ustanowienie terminu z jego zmianą. Ale to zasadniczo temat na priva jest.

wcale by nie skutkowała większą ilością osób na tej imprezie, a kto wie czy nie spowodowało by to spadku ilości gości.


Prawdopodobnie. W końcu nie na co dzień da się wyczesać wolne od pracy "za darmo". Ale na ten przykład poniedziałek piątego czerwca (Pfingstmontag) też jest wolne.
[#18] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@slay, post #15

Zgadam się ze Slayerem. Tradycja Easter party sięga głębokich lat 90'tych i tak już będzie. Dla demosceny to dobry termin. Niemcy zdaje się mają piątek wolny (a poniedziałek chyba nie...).

Kiedyś bardzo chciałem pojechać, poprosiłem żonę, przeprosiłem rodzinkę i pojechałem. (Breakpoint 2010 - ostatni) Zobaczyłem i wiem, że więcej nie pojadę. Nie zrozumcie mnie źle (zwłaszcza koledzy scenowcy), ale dla mnie to party jak każde inne. Nuda ;) choć dużo ludzi i atrakcji, i rozmach, i klimat pure-demoscene. Na stare lata w scenowaniu bardziej kręci mnie robienie produkcji niż jeżdżenie na zloty. Ot taka "starcza fanaberia" ;)
Potraktowałem Breakpoint jako ostatnie duże party (było jeszcze X'10) na jakim byłem - styknie. Robienia produkcji demoscenowych na razie mi jeszcze nie styknie :)

Aha... zimna jajecznica w niedzielę (gdy w telefonie rodzina zachwalała żurek i chrzanik) pomogła dokonać wyboru na kolejne lata. Nie pomogły też paskudne curry-wursty.
I nie jestem ortodoksem - ba, uważam się za agnostyka, który woli wolny czas spędzić z rodziną.

Aha i żeby przesłanie było jasne... każdy kto interesuje się demosceną powinien takie party zobaczyć przynajmniej raz w życiu.
[#19] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@retronav, post #18

paskudne curry-wursty


Sa przepyszne! Uwielbiam je i moge wciagnac takich z 15 na dobe podane ze swieza buleczka. Co prawda pozniej ostro zgaga rwie, ale i tak warto.


Ostatnia aktualizacja: 09.04.2017 15:17:34 przez sordan
[#20] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Axi0maT, post #10

ja mam w dupie swieta , ale do sarbrucken nie jade bo za daleko buhaha
a twoje problemy rodzinne sordan zostaw sobie na Ballymun tam gdzie mieszkasz
[#21] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
Byłem 26 razy na party ale nigdy na takim dużym. Odkąd pamiętam korcił mnie wyjazd najpierw na: Mekka Symposium, potem na Breakpoint, a teraz na Revision. Termin nie jest dla mnie problemem, bo świąt nie obchodzimy zupełnie, żurek wisi mi jak mało co na tej placecie, a z rodziną spędzam 100% wolnego czasu przez cały rok. Gdzie więc leży problem? Ano chyba jestem trochę... za mało imprezowy. Bardziej kręcą mnie produkcje demoscenowe niż ta cała pozaprodukcyjna otoczka, która dla wielu osób jest właśnie tym najważniejszym elementem. Nie mówię, że to nie jest fajne. Po prostu ja jestem trochę dziwny. szeroki uśmiech
[#22] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@AmigaMan71, post #20

Dwa tygodnie zasłużonego urlopu za wycieczki osobiste.
[#23] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@sordan, post #12

sordan:
Mocno i cynicznie powiedziane ale jak się wyciągnie z tego treść to właściwie trudno się nie zgodzić. OK Moim zdaniem to dobre podejście. Chociaż ja ubrałbym to jednak w delikatniejsze słowa.

rozpieszczonej, rozwydrzonej i nieznosnej corki

A kto ją tak rozpieścił?


Ostatnia aktualizacja: 09.04.2017 16:21:46 przez MDW
[#24] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@AmigaMan71, post #20

Moin skromnym zdaniem zmiana terminu by jednak pomogla. Dla wielu osob ten obowiazujacy jest z przyczyn religijno-rodzinnych nie do przyjecia...

ps. Przepraszam za brak ogonkow.
[#25] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@MDW, post #23

MDW, powazne zycie byloby zbyt nudne, dlatego czasem sobie lubie popisac pol zartem pol serio OK
[#26] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@sordan, post #25

Sordan szykuj moooozg ;)
Będzie rzeźźźźź ;)
[#27] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Vato, post #26

ok, racja
[#28] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Jazzcat, post #6

Nie mogę oczywiście zdradzić szczegółów, ale wiem, że w tym roku w demo compo szykują się przynajmniej dwie zajebiste niespodzianki!


:D :D can't wait!
[#29] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
Będzie coś od Elude? Pytam, bo nie wiem czy mam sobie kupić jakieś antydepresanty.
[#30] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
Warto wspomnieć, że godne uwagi jest także oldskool demo compo, bo tam się najczęściej ostatnio wystawia goła, niedpalona A500. No i warto popatrzeć na to, co inne, "konkurencyjne" platformy potrafią.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem