Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport

Komentowana treść: Głosuj na Bridge Strike!
[#1] Re: Głosuj na Bridge Strike!
Głos oddany.
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#8] Re: Głosuj na Bridge Strike!

W odpowiedzi na #7

Miałem wspomnieć o Max Knight kiedy ujrzałem tego newsa. Niestety wstrzymałem się.
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] Re: Głosuj na Bridge Strike!

W odpowiedzi na #7

Sugerujesz, że mailman wrzucając newsa popełnił błąd nie wiedząc, że na 6 zgłoszonych gier 3 są z Polski? Dobre. szeroki uśmiech Z tego co się orientuję to celowo pominął inne polskie produkcje bo jak już wcześniej wspomniał nie będzie pisał i promował krapowatych gier stworzonych za pomocą narzędzia Backbone. Jak widzisz to jest spora różnica.

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2017 23:07:16 przez Leon
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] Re: Głosuj na Bridge Strike!
Moim zdaniem warto albo dodać informację o innych polskich grach, przeredagować, przeprosić poszkodowanych i tyle. Do decyzji autora newsa co chce z tym zrobić.
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] Re: Głosuj na Bridge Strike!
Gratulacje dla zwycięzców!
https://itch.io/jam/amigamejam/results
Bridge Strike - miejsce 1.
Max Knight - miejsce 4.
Easter Egg - miejsce 5.
szeroki uśmiech
[#20] Re: Głosuj na Bridge Strike!

W odpowiedzi na #19

Dzięki.
Zdziwiony jestem, że Max knight dopiero na 4 wylądował.
[#21] Re: Głosuj na Bridge Strike!

W odpowiedzi na #19

Gratz, co by nie mówić na pewno Bridge Strike zajął zasłużone miejsce.
[#22] Re: Głosuj na Bridge Strike!

W odpowiedzi na #19

dzieki za glosy, moim zdaniem max knight za caloksztalt powinien sie znalezc w top 3, o easter egg sie nie wypowiem, bo jeszcze (az strach sie przyznac) nie zagralem :(
[#23] Re: Głosuj na Bridge Strike!
Mimo, ze moderancja nie pala do mnie bratnia miloscia i vice versa, popieram dzialanie mailmana.

Nie badzmy hipokrytami. Z jednej strony krytykujemy slabe produkcje na EAB'ie a z drugiej rownie slabe tu wychwalamy i burzymy sie, ze nie zostaly docenione?

Nie no Panowie, bez jaj (swiatecznych).
[#24] Re: Głosuj na Bridge Strike!

W odpowiedzi na #23

No chyba żartujesz twierdząc, że Max jest tzw crapem, albo masz naprawdę zbyt wygórowane wymagania.
Wybierz dział:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem