Komentowana treść: AMICast - odcinek #22
[#1] Re: AMICast - odcinek #22
kurde, zanim się przeklikałem do mp3....

pls, dawajcie w newsie bezpośredni odnośnik do mp3 albo YT

tu jest:
http://amicast.ppa.pl/podcast/AMIcast_Episode_22.mp3

OK?

PS. Sama publikacja w tym nieco barbarzyńskim i prostackim języku mi nie przeszkadza, bo chyba większość z nas go zna...

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2017 23:27:56 przez rwks
[#2] Re: AMICast - odcinek #22
@Radzik

czy masz dual boot z Linuksem?
[#3] Re: AMICast - odcinek #22

@rwks, post #1

Dla mnie tak jak jest teraz jest dobrze. Wchodzę, jeden klik PPM żeby ściągnąć, odpalam i w międzyczasie czytam, a potem eksploruję powiązane linki.
[#4] Re: AMICast - odcinek #22

@rwks, post #2

Nie mam dual boot i nie wiem nawet czy (kiedyś) będę miał. Co do linka, to ja go tak podaje redakcji, bo to jest lepsze rozwiązanie. Tam od razu jest opis, dodatkowe linki, okładka, komentarze (niekiedy ktoś coś napisze ;)) itd. Nie przesadzaj jedno kliknięcie więcej Cię nie zbawi.
[#5] Re: AMICast - odcinek #22

@radzik, post #4

no jak już teraz wiem, to mnie nie zbawi rzeczywiście

przy okazji, jesteś na osnews.com właśnie, widzialeś
[#6] Re: AMICast - odcinek #22

@rwks, post #5

Widziałem, w szoku jestem. Takich statystyk to jeszcze nie miałem. szeroki uśmiech Oczywiście czysta ciekawość ludzka, ale jendnak dobrze, że przez takie coś nasze środowisko może choć na chwilę wystawić głowę w głównieszym nurcie.
[#7] Re: AMICast - odcinek #22

@radzik, post #6

A pomyśl co by było gdybyś do rozmowy namówił najważniejsze persony z Teamów, no i jeszcze na falach twojej audycji zakopaliby topór wojenny.
[#8] Re: AMICast - odcinek #22

@KM, post #7

Niestety, nie a się każdego namówić na wywiad. :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem