Komentowana treść: K&A Plus #08 - wersja papierowa
[#1] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa
Dziękuję.
[#2] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa
Jeśli K&A Plus ma być poważnym magazynem na wysokim poziomie, to niech unika recenzowania gier w wersji demo na równi z grami gotowymi (strona 68). To jest chyba największy obciach jaki może w komputerowej gazecie się pojawić.
[#3] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa

@blackwaterpark, post #1

Ze współczesnych retro-komputerowych gazetek ta mi się najbardziej podoba i to pomimo braku Amstradowych rzeczy. :)
[#4] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa
Nawet Drozda pokazali
[#5] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa
Po wstępnym przejrzeniu zawartości powiem tak: zarąbiście fajny magazyn! Commodore rządzi. OK

Koniecznie kupię wygodniejszą, papierową wersję. Chociażby dla wywiadu z samym Selurem i drużyną.

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2017 15:23:55 przez Hexmage960
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa

@Hexmage960, post #9

A co do samego pisma to bardzo mi przypomina stare numery C&A i czuje się, że jest to dobra kontynuacja legendy. Tak trzymać !
[#11] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa
Miecze Valdgira - pokazali screenshoty z Amigi, Atari i C64. Dziwnym trafem na C64 nie pokazali głównego bohatera.... bo nie było czego pokazywać clown

Fajny artek o Bruce Lee w 3D, nie wiedziałem że ta gra wyszła w nowszej wersji na PC w 2013 :)

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2017 17:11:59 przez agrajek
[#12] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa

@grikas, post #10

Ja się trochę na tej kontynuacji (C&A) sparzyłem jakiś czas temu, ale chętnie sprawdzę może jest lepiej?! ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2017 17:09:04 przez BULI
[#13] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa

@grikas, post #4

Nawet Drozda pokazali


Nooooo :) Muzykę w sumie fajną zrobił do gry Total Pattern. Z innej beczki to przyznał się do tego, że jednym z jego ulubionych zajęć jest trolling na PPA
[#14] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa

@agrajek, post #13

jego ulubionych zajęć jest trolling na PPA


teraz został tej przyjemności pozbawiony, jak tu teraz żyć
[#15] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa
OOOO... Jak miło o Max Knight przeczytać pochlebną recke :) OK Podobno w MK2 będzie można posługiwać się już mieczem :):).

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2017 12:01:07 przez zeter
[#16] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa

@zeter, post #15

Lepiej wprowadź jakieś ułatwienia dla osób, które nie mają czasu na powtarzanie gry od początku, bo autor trzyma się absurdów klasycznych gier. :d
[#17] Re: K&A Plus #08 - wersja papierowa

@PopoCop, post #2

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem