Komentowana treść: Wywiad z Andrew Morrisem
[#1] Re: Wywiad z Andrew Morrisem
Znam Andrzeja z napisów końcowych Lotus 2 hihi. Nie znałem Super Scramble Simulator a grafika bardzo fajna jak na 89r!
I tak jak podejrzewałem, grafikę robiono w Deluxe Paint i min. dlatego te gry tak dobrze wyglądają!
[#2] Re: Wywiad z Andrew Morrisem
Za Lotusa zawsze daję plusa szeroki uśmiech
[#3] Re: Wywiad z Andrew Morrisem

@amikoksu, post #1

I tak jak podejrzewałem, grafikę robiono w Deluxe Paint i min. dlatego te gry tak dobrze wyglądają!

Niezły zarzutka, milordzie
Z tego co zrozumiałem to facet miał już sporo doświadczenia przy produkcji grafiki do gier na C64. Grafika dla Amigi była rozwinięciem jego warsztatu. Dużo więcej kolorów, wyższa rozdzielczość oraz bardziej potężna maszyna.
Sama praca w DP to raczej drugorzędna rzecz, bo w sumie, to w tamtym czasie wielkiego wyboru też nie było
[#4] Re: Wywiad z Andrew Morrisem

@Koyot1222, post #3

No tak, ale zastosowałem skrót "min."
[#5] Re: Wywiad z Andrew Morrisem
Zabrakło pytania kto podłożył głos do lotusa 2. Może ktoś wie hęł?
[#6] Re: Wywiad z Andrew Morrisem
Serwis Lemon i strona na telefonie co znaczy lemoniada czcionki na telefonie to wersja dla krasnoludków mój kolega w pracy ma najmniejsze fonty na świecie na swoim komputerza jakie ostatnio widzialem ale jest jeden problem chyba nie czytał na tel-fonie serwisu lemona: Amiga mrgreen:
[#7] Re: Wywiad z Andrew Morrisem

@amikoksu, post #4

Minimum, czy między innymi?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem