Komentarze do artykułu: Deuteros

[#1] Re: Deuteros
Skończyłem kilka dni temu Deuteros. Wskaźnik czasu przy ostatnim zapisie gry pokazał, że spędziłem przed ekranem łącznie 3 doby 1 godzinę 15 minut i 40 sekund.
Gra bardzo dobra i wymagająca cierpliwości. Brakowało mi tylko jednej rzeczy - jakiegokolwiek uzbrojenia, które można zainstalować na stacjach orbitalnych. W przypadku ataku wroga stacja mogłaby się bronić sama, bez konieczności udziału naszego statku kosmicznego.
Przy okazji ciekawostka. Deuteros w wersji V2 jest łatwiejszy, bo pierwszą część aparatu obcych dostaje się już po podbiciu naszego Układu Słonecznego. W wersji V1 dopiero po podbiciu kolejnego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem