Komentowana treść: Amiga Remix - aktualizacja
[#1] Re: Amiga Remix - aktualizacja
omg, a sprawdzałem nie dalej jak wczoraj.

[#2] Re: Amiga Remix - aktualizacja
Rety, ja muszę wreszcie nadrobić zaległości w Amiga Remix. Kiedyś słuchałem regularnie wszystkiego co się pojawiło, a teraz jakoś mi się zrobiły zaległości... Przydałoby się coś dla leniwych. Jakiś zgrabny programik żeby sobie tylko pacnąć "Play" i już słuchać. szeroki uśmiech Oj... jak się człowiek rozleniwia...
[#3] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@MDW, post #2

wg mnie odsłuchiwanie wszystkiego nie ma sensu - ja słucham tylko tych co lepszych (z czerwoną buźką), ewentualnie Turricanów czy różnych co znamienitszych kawałków typu Ziemniaczany Krem. Aczkolwiek dedykowany player AmigaRemix może być ciekawym pomysłem, może ktoś podejmie się napisania takiej pchełki na Amigę? Coś podobnego do IMP (albo może juen doda mu taką funkcję :P).
[#4] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@snajper, post #3

Ale gdy miałem przesłuchane wszystkie i byłem na bieżąco to nie było problemu odsłuchać wszystkie nowe. Pojawiało się 5 czy 8 nowych, bez problemu można było je odsłuchać i nadal być na bieżąco. A jak sobie narobiłem zaległości to już kicha...
Faktycznie te oceny pomagają. Utwory dobrze oceniane z reguły faktycznie są niezłe.

Pamiętam, że kiedyś dawno temu gdy ściągałem wszystkie to było jakieś ograniczenie. Można było przez godzinę ściągnąć kilka czy kilkanaście. Trzeba było odczekać żeby ściągnąć kilka kolejnych. Nie wiem czy nadal jest to ograniczenie. Tak czy inaczej autor takiego playera powinien się skontaktować z tym kto "dostanie po kieszeni" jeżeli player zacznie sobie streamować te utwory. szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2022 19:27:37 przez MDW
[#5] Re: Amiga Remix - aktualizacja
2137 iteracja Lotusa daję naprawdę radę szeroki uśmiech
1
[#6] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@MDW, post #4

raczej nie, z 4 lata temu stargalem wszystko wgetem
1
[#7] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@juen, post #6

Ooo, ciekawe. Dzięki za informację! OK

Będę musiał zrobić tak samo. Przy dzisiejszych rozmiarach dysków nie ma to znaczenia, a będę miał całą kolekcję zawsze przy sobie (przez streaming z domowego NASa). I sprawa dedykowanej aplikacji się rozwiązała... szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem