[#1] Ubuntu, pegaz i sieć
Witam! Mam problem ze siecią, a w właściwie z udostępnianiem sieci. Internet mam podpięty do sieciówki integralnej na płycie w pececie. Pod windą sieć dla pegaza była udostępniana bez problemów. na tym samym sprzęcie pod Ubuntu podczas prób wchodzenia z Pegaza do sieci oraz przy reinstalacji Debiana na Pegazie Ubuntu na pececie strasznie się muli, gubi internet i ma oznaki wieszania się. reset Ubuntu zrobiony z menu nie powoduje powrotu do normalnej szybkości Ubuntu, lecz jego uruchomianie trwa cholernie długo. Pegaz jest podpięty do sieciówki w slotach PCI peceta. pod windowsem takiego cyrku nie było. Chcę sobie na nowo zainstalować Debiana na pegazie, ale ta sieć mi wszystko miesza.
I pytanie drugie - czy na pegazie 1 da się zainstalować debiana4?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem