[#1] Efika i PCI Voodoo3
Mam troche nietypowy problem, nietypowy raczej jak na to forum.
Nie wiem gdzie powinno byc to zamieszczone, bo problem dotyczy Efiki, a na razie jedynym systemem na ten sprzet jest Linux.
Ale raczej nie chodzi o sam system, co o sprzet.
Mam w domu karte Voodoo3 i nie jestem pewny, czy Efika bedzie z nia wspolpracowala. Czy talem cos o PCI w wersji 2.2 i o obsludze tylko kart korzystajacych z 3.3V. Pewnie nie zepsuje Efiki jak podlacze do nirj moja karte, ale tez nie wiem, czy bedzie dzialala prawidlowo.
Ostatnio nie mialem za bardzo czasu w przeszukiwaniu neta zeby doszukac sie potrzebnych informacji, a moze ktos tu zna odpowiedz na moje pytanie...
Czy Efika zadziala z karta PCI Voodoo3?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem