[#1] MOS 2.0 i Personal Paint
Uruchamiam sobie PPainta na MorphOSie (oczywiście wyedytowałem plik konfiguracyjny jak trzeba) i ładnie się uruchamia, ale!

1. Przyciski paska narzędziowego mają czasem skaszanioną grafę (nic to, bo działają, ale jednak)
2. W trybie edycji palety jak próbuję zmienić jasność danego koloru suwakiem "V" z trybu "HSV" to gubi kolor zupełnie (najczęściej przy najmniejszym poruszeniu kolor się robi czarny)
3. W trybie rysowania linią ciągłą (ale tylko pod powiększeniem, i to sporym) Personal gubi pierwszy/ostatni piksel z linii (w zależności, czy rysuję z lewej do prawej, czy z prawej do lewej).

Ktoś zauważył podobne problemy u siebie? Jest na to jakieś lekarstwo?
[#2] Re: MOS 2.0 i Personal Paint

@recedent, post #1

Mam dookładnie podobnie :)
Chyba pomoże to: http://www.amiforce.de/perfectpaint/perfectpaint.php zresztą zaraz będę sprawdzać sam.

Ale mi się porypało :D



Ostatnia modyfikacja: 21.07.2010 22:05:42
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem