[#1] targa
Mialem przez pewien moment maly problem z przesylaniem danych z rutera do Pega. 6 Mega z kablowki obsluguje 3 kompy (dwa PC + moj Pegaz). Pega mialem na kablu, nie musze mowic, ze wszystko chodzilo swietnie. Do momentu, gdy musialem zmienic miejsce "pobytu" mojego ulubionego sprzetu. Probowalem to rozwiazac radiowo i jakos nie udalo mi sie do tej pory, jest to pewnie wynik mojej nieweiedzy a przede wszystkim braku czasu. Dwa dni temu natknolem sie w sklepie na urzadzenie, ktore jak sie okazalo rozwiazalo moj problem definitywnie - TARGA (firma raczej malo popularna i chyba nie najwyzszych lotow) oferuje urzadzenie do przesylu danych za pomoca sieci elektrycznej. Jedno urzadzenie (nadawczo/odbiorcze) podlanczam do gniazda przy ruterze za pomoca zwyklego kabla sieciowego a drugie przy Pegu i sprawa rozwiazana.Przesyl gwarantowany przez producenta to 85Mbit/s. Nic nie ustawiam, nic nie konfiguruje, pelen komfort. Czy ktos ma doswiadczenia z tymi urzadzeniami??

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem