[#1] Efika vs. reszta świata - aktualizacja strony
Na stronie Efika vs. reszta świata pojawiły się nowe testy podesłane przez Phibrizzo (DZIĘKUJEMY!). Tym razem testy zostały przeprowadzone na maszynach: SAM440ep (667MHz) oraz Amiga 1200 (68060 66MHz).
Zaktualizowano testy:
- DigiRoller
- Lame
- MPlayer NEW
- Kopiowanie CLI
- FFTDemo
- UltimatePPC
- Afinch

Ze względu na rozmiar, zagmatwanie kodu itp. strona sprawiała problemy przy wyświetlaniu (nie tylko na klasykach), dlatego też została pocięta i przepisana w ramki.
[#2] Re: Efika vs. reszta świata - aktualizacja strony

@APC74, post #1

Trochę wykresy się robią nieczytelne, jak jest tak dużo sprzętów do porównania (trudno czasem odróżnić różowy od fioletowego czy purpurowego). Da się zastosować bardziej kontrastowe kolory?
[#3] Re: Efika vs. reszta świata - aktualizacja strony

@APC74, post #1

Nie ma za co :)
Widze ze jest jeszcze kilka dziur przy niektorych wynikach. Postaram sie je doslac jak najszybciej.
[#4] Re: Efika vs. reszta świata - aktualizacja strony

@recedent, post #2

Hm, a mnie się wydawało, że są bardzo kontrastujące i łatwo je odróżnić... W planach mam przypisanie na sztywno kolorów do danego sprzętu - żeby nie było tak jak teraz, że na różnych wykresach ten sam sprzęt ma różne kolory (na początku istnienia strony tego pilnowałem, ale później się to jakoś rozjechało... ;) ), to przy okazji postaram się to poprawić.
[#5] Re: Efika vs. reszta świata - aktualizacja strony

@recedent, post #2

A teraz są czytelne? :D
[#6] Re: Efika vs. reszta świata - aktualizacja strony

@APC74, post #5

Śiśne. Tylko jeszcze trzeba kwadraciki w legendzie zmienić na większe, żeby się teksturka zmieściła ładnie.
[#7] Re: Efika vs. reszta świata - aktualizacja strony

@APC74, post #1

Test Lame z mojej Efiki: PPC CPU time 140, czyli szybciej od testu Recedenta tu aż o 34 sekundy :)

Ram Disk:> lame_ppc AKsack.wav
LAME 3.98.4 32bits (http://www.mp3dev.org/)
Using polyphase lowpass filter, transition band: 16538 Hz - 17071 Hz
Encoding AKsack.wav to AKsack.wav.mp3
Encoding as 44.1 kHz j-stereo MPEG-1 Layer III (11x) 128 kbps qval=3
Frame | CPU time/estim | REAL time/estim | play/CPU | ETA
10529/10529 (100%)| 2:20/ 2:20| 2:20/ 2:20| 1.9536x| 0:00
-------------------------------------------------------------------------------
kbps MS % long switch short %
128.0 100.0 76.1 13.4 10.5
Writing LAME Tag...done
ReplayGain: +0.5dB
[#8] Re: Efika vs. reszta świata - aktualizacja strony

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #7

A za ile mozna kupic Efike?
Nie licząc cen sklepowych?
400zł?
[#9] Re: Efika vs. reszta świata - aktualizacja strony

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #7

Strona zaktualizowana. DZIĘKUJEMY ZA WYNIKI :D

A dokładnie wynik dla Lame i Konfiguracje


Ostatnia aktualizacja: 26.12.2012 01:00:52 przez APC74
[#10] Re: Efika vs. reszta świata - aktualizacja strony

@Skiba, post #8

Ja swoją sprzedałem razem z SSD, Radkiem 9250 za ok. 450pln.
[#11] Re: Efika vs. reszta świata - aktualizacja strony

@waldiamiga, post #10

Najdalej rok temu chciano mi taką opchnąć z zasiłką ATX, zwykłym dyskiiem 2,5" i jakimś Radosławem na IRCu za ok. 200-250 PLN.
To sprzęt kolekcjonerski, wart "tyle, ile chcesz za niego zapłacić" - bo spójrzmy prawdzie w oczy, jej wartość użytkowa jest znikoma.

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2012 12:44:07 przez Geekboy68k
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem