kategorie: Mac mini, MorphOS 3.x
[#1] VICE 2.4 i MorphOS 3.7
Czy działa wam VICE 2.4 na MorphOS 3.7 lub 3.8?
Zaraz po rozpakowaniu, bez żadnej wstępnej konfiguracji kiedyś mi to działało, a teraz w ten sam sposób próbuję odpalić x64 i dostaję komunikat Illegal instruction. Mówię o wersji dla MorphOS. Dziwne, bo w LogServerze w informacji o błędzie jest napisane: 68k exeption in task 0x.... itd.
[#2] Re: VICE 2.4 i MorphOS 3.7

@R-Tea, post #1

u mnie dziala.
wykasuj lub zmien nazwe pliku vice.ini
[#3] Re: VICE 2.4 i MorphOS 3.7

@R-Tea, post #1

U mnie zawsze się wieszał, po wczytaniu i odpaleniu jakiegokolwiek softu (gry, dema) okno się zamraża, dlatego korzystam z wersji 2.2
[#4] Re: VICE 2.4 i MorphOS 3.7

@Norbert, post #2

Dzięki. Już działa. Ściągnąłem jeszcze raz i działa. Musiało się archiwum popsuć przy ściąganiu lub rozpakowywaniu.
[#5] Re: VICE 2.4 i MorphOS 3.7

@R-Tea, post #4

To ja też zassam jeszcze raz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem