[#31] Re: Logowanie do Allegro

@agrajek, post #29

Ech no i zepsułeś mi zabawę a chciałem stopniowac napięcie w poznawaniu prawdy szeroki uśmiech Jednak za dużo podpowiedziałem szeroki uśmiech

Może opiszę jak do tego doszedłem. Problem dotyczy nie tylko allegro również innych portali. Rozwiazanie problemu znalazłem na stronie X-Kom. Po zakupie przy wypełnianiu formularza. Otóż po wpisaniu danych do FVat oczywiście korzystając z autozupełniania przeszedłem dalej i tu szok podgląd danych był pusty. I to jest ciekawe bo jeżeli nic nie wpisałem w formularzu to strona prawidłowo informowała mnie że nie uzupełniłem danych i nie puszczała dalej ale gdy wpisałem dane korzystając z autouzupełniania już niby było oki.
Dziwne czym się różni wpisanie ręczne od wpisania autromatycznego?? Co jest skopane w tym naszym Oddysey bo skoro występuje i w AOS4 i w MOS to problem raczej jest w Odysey. I wreszcie co się zmieniło np w Allegro że problem wyskoczył dopiero teraz? Ach byłbym zapomniał że Odyssey a wcześniej OWB ma problem z formularzami to zauważyłem już dawno. Co opisałem na Forum Mufy.

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2016 00:50:19 przez TomK
[#32] Re: Logowanie do Allegro

@TomK, post #31

Dzięki za rozwiązanie problemu. Dzięki temu jeszcze jakiś czas Odyssey będzie zdatny do użytku, dopóki znów coś, gdzieś nie pozmieniają.
[#33] Re: Logowanie do Allegro

@TomK, post #31

uzywajac opery na Ipad air mam to samo w allegro ..wiec to nie tylko problem Amigowy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem