[#1] Player mp3 i przewijanie za pomocą klawiatury
Jaki player mp3 pod MOSem umożliwia przewijanie z klawiatury dźwięku w lewo lub w prawo o 5 sekund?
Coś jak pod winampem?

Songplayer nie, aminetradio nie, mplayer próbuje wczytywać czcionki (a filmy puszcza bez takich prób).

Jest taki player?
[#2] Re: Player mp3 i przewijanie za pomocą klawiatury

@agrajek, post #1

AmigaAMP już mi bangla i można przewijać, kombinowałem tylko z softem z MorphOSFiles miast szukać wszędzie.

Chyba że ktoś zna coś innego jeszcze?
[#3] Re: Player mp3 i przewijanie za pomocą klawiatury

@agrajek, post #1

W ANR mozesz zdefiniowac sobie klawisze ktore dzialaja nawet jak aplikacja nie jest aktywna. Z tego co pamietam przewijanie tez tam bylo.

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2016 11:21:01 przez kiero
[#4] Re: Player mp3 i przewijanie za pomocą klawiatury

@kiero, post #3

Dzięki! Ale jak to zawsze bywa, wiatr w oczy :)

Zdefiniowałem strzałki lewo/prawo na 10 sekundowe przewijanie i to przewijanie zmienia stan licznika czasowego w głównym okienku ANR ale dźwięk się przewija dopiero po 14tym wciśnięciu klawisza. Czyli w okienku pokazuje że minęło już 140 sekund a faktycznie dżwięk przewinie się o 10 sekund.

Inna sprawa to playlista, klikam w addfiles, wybieram plik mp3 i.... nie dodaje się nic do playlisty, za to jak przeciagnę plik do okienka playlisty to się dodaje. A kiedyś działało normalnie, u innych też takie jaja? Ma ktoś pod ręką MOSa? :)

edit-----
przewijanie zależy od częstotliwości wciskania klawiszy, tzn. szybko wciskając 14x mogę przewinąć czas 14 razy o 10 sek. a dżwięk tylko raz o 10 sek. Wciskając powoli 5x przewinę czas 5x10sek a dźwięk znowu tylko raz o 10sek.





Ostatnia aktualizacja: 21.07.2016 11:53:48 przez agrajek
[#5] Re: Player mp3 i przewijanie za pomocą klawiatury

@agrajek, post #4

Z tym dodawaniem plików - problem był z plikiem Amiwigilii o wadz 72MB, inny plik o wielkości 3MB dodał (mowa o przycisku "Add files").
[#6] Re: Player mp3 i przewijanie za pomocą klawiatury

@agrajek, post #5

No i podsumowanie - problemy z przewijaniem są w przypadku pliku z Amiwigilią, inne mniejsze mp3 z muzyką działają normalnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem