[#1] Pad FROGGIEX FX-X360-PC-B
Witam. Chciałbym zapytać, może ktoś ma doświadczenie w podobnym temacie. Kupiłem pada FROGGIEX FX-X360-PC-B, aby docelowo podłączyć go do Raspberry Pi4 i używać pod Recalboxem, gdzie wykrywany jest bezbłędnie jako kontroler z XBoxa 360.



Z racji, że BeWorl wypuścił nową wersję FinalBurnNeo podłączyłem owego pada do mojego iBooka A1133 i niestety zonk. W ustawieniach USB wyświetla mi takie cuda:






Próbowałem używać opcji Forced Binding gdzie wybierałem xbox360.class, ale niestety to nie pomaga. Wyświetlany jest za to komunikat SET_IDLE=0 failed: endpoint stall (4)!. W tym miejscu pytanie, skoro pad nie jest oryginalnym z konsoli XBox360 to nie ma szans aby poprawnie zadziałał w MorphOS-ie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem