Forum » PPA
[#1] Hydepark, ukrywanie, itd.
1. Dlaczego rozdział Hyde Park jest domyślnie ukryty na liście tematów? Jest tam dużo fajnych wątków, a ja dopiero teraz się dowiaduję o nich.
2. Dlaczego nie mogę od razu zaznaczyć wszystkich działów do odkrycia, tylko muszę naciskać pojedynczo na ptaszki, by odznaczyć jednego, a potem kliknąć "Filtruj", bo inaczej przywraca je do stanu poprzedniego? [Firefox 3.0, Opera Mini, Chromium 37, itd. itd.]
3. Dlaczego nie można zapisywać ukrywania tematów po stronie profilu użytkownika, tylko jako ciastko?

No dlaczego, ja się pytam? :D
[#2] Re: Hydepark, ukrywanie, itd.

@Skrzyp, post #1

Ad. 1. Bo tak chcieliśmy - była jakaś dyskusja w tym temacie wieki temu i na prośbę chyba wszystkich biorących w niej udział Hyde Park "wyleciał" z boxa najnowszych. Wtedy w Hyde Parku duuużo się działo, a box był krótszy i bywało tak, że HP zajmował całego boxa...
[#3] Re: Hydepark, ukrywanie, itd.

@APC74, post #2

Ale na dwa późniejsze pytania nadal nikt nie odpowiedział, a to ważne, więc podbijam
[#4] Re: Hydepark, ukrywanie, itd.

@Skrzyp, post #1

2. Aktualnie jest tam błąd polegający na tym, że przynajmniej jeden dział musi być ukryty.
3. Za każdym wejściem użytkownika trzeba by było zapytać o to serwer, tych danych przybywa wraz z kolejnymi opcjami, należałoby to w pewien sposób uporządkować, nie chcę tutaj rozpisywać się o technicznych szczegółach. Poza tym nie jest to funkcjonalność, nad którą chciałbym i miałbym czas siedzieć (mam ważniejsze rzeczy w portalu do dokończenia), to było zrobione na szybko, na potrzebę chwili i kaprys paru użytkowników.
[#5] Re: Hydepark, ukrywanie, itd.

@grxmrx, post #4

Czy coś się zmieniło w tym temacie? ewentualnie czy ktoś miałby ochotę wprowadzić opcję typu "odblokowanie w osobistych ustawieniach widoczności Hydeparku (i chyba Rzeźni bo prawdopodobnie też jest ukrywana) w ostatnich wątkach?
[#6] Re: Hydepark, ukrywanie, itd.

@Walti, post #5

Przecież jest taka opcja, tylko trzeba mieć włączoną Javę i ciasteczka. :)
[#7] Re: Hydepark, ukrywanie, itd.

@ZbyniuR, post #6

Ja jej tam coś nie widze
[#8] Re: Hydepark, ukrywanie, itd.

@redstonecraftpl, post #7

jasna cholera jest!
patrz tu:
http://www.ppa.pl/forum/ostatnie-watki/

Ukryj wątki z działów...
Odznacz

Jest jedna rzecz o której była mowa... przynajmniej jedna kategoria musi być skryta ;) Ale jednak da się chociaż.. nie z głównej strony forum i o to mi chodziło

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 21:07:25 przez Walti

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 21:10:21 przez Walti
[#9] Re: Hydepark, ukrywanie, itd.

@grxmrx, post #4

Zauważyłem, że na forum -> liście ostatnich wątków nowo zakładane tematy we wcześniej zaznaczych do ukrycia działach są nadal widoczne i muszę je na nowo zaznaczać aby je ukryć i to nie bardzo chce działać = nadal je widzę.

Dalej - jak otwieram dialog z tematami do ukrycia to zaznaczony jest tylko jeden - tak jakby mój wcześniejszy wybór pozostawał niezapisany...

Czy błąd jest znany? Szanse na naprawienie? No niby niewielka rzecz a jednak fajna, bo jak wiadomo "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal" i takie tam.

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 23:00:17 przez mccnex
[#10] Re: Hydepark, ukrywanie, itd.

@mccnex, post #9

Może logujesz się na różnych urządzeniach, a tam masz włączone czyszczenie ciasteczek?
[#11] Re: Hydepark, ukrywanie, itd.

@mccnex, post #9

Przejdź do podstrony w swoim profilu z ignorowanymi wątkami i pousuwaj zbędne, stare itp. Kiedyś nie planowałem żeby tych wątków było tam za dużo.
[#12] Re: Hydepark, ukrywanie, itd.

@grxmrx, post #11

Okej, zrobiłem tak, a wcześniej kazałem przeglądarce trzymać pliki cookie, bo loguję się tu z roboczego komputera. Teraz faktycznie - na forum/liście ostatnich wątków nie widać tych co mam zaznaczone, natomiast na głównej, w tym małym okienku po lewej stronie jednak "niechciane" wątki widzę.

Dzięki za porady w każdym razie OK
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem