Forum » PPA
[#1] Co sie STAO?
Panowie moderatorzy co sie stao z PPA?
Widac jakies paskudne czarno-pomaranczowe chmury na horyzoncie...nadciaga burza czy jak?
[#2] Re: Co sie STAO?

@selur, post #1

Namiastkę niebieskiego tła możesz zobaczyć jeszcze w moim Awatarze, na razie panuje ciemność, z powodu że olo dostał ostatnio bana. Żałoba po prostu. płacz
[#3] Re: Co sie STAO?

@selur, post #1

OCZY BOLĄ!
[#4] Re: Co sie STAO?

@selur, post #1

Wchodzimy w swój profil, dalej ustawienia strony i wracamy do kolorków jakie były wcześniej.
BTW czarno pomarańczowy mi nawet pasuje.
[#5] Re: Co sie STAO?

@Sounder, post #4

Dzieki WYBAWCO!! uratowales moje oczy pokłony pokłony pokłony
[#6] Re: Co sie STAO?

@Sounder, post #4

Już to zrobiłem 5 minut temu, ale z ciekawości: SKĄD TEN POMYSŁ SIĘ WZIĄŁ!
[#7] Re: Co sie STAO?

@Kitech, post #6

Mi się podoba :)
[#8] Re: Co sie STAO?

@Kitech, post #6

chakowałem ppa i zapomniałem przywrócić domyślnych ustawień, sorry siedzi, pije i chrupki
[#9] Re: Co sie STAO?

@snajper, post #8

A już myślałem, że coś mi się krzaczy albo do okulisty w kolejkę trzeba się zapisać.
[#10] Re: Co sie STAO?

@Climat, post #7

Fajnie wygląda, zostawić tak.
[#11] Re: Co sie STAO?

@ponior, post #10

Polać mu, dobrze gadaOK
[#12] Re: Co sie STAO?

@Andrzej Drozd, post #11

Nie no czarne jeszcze ok, ale pomarańcz wali po gałach ;)
[#13] Re: Co sie STAO?

@selur, post #1

Pytanie jak najbardziej na miejscu, bo skoro użytkownik ppae w profilu ustawił sobie zestaw kolorów najbardziej odpowiadający, to nagle moderacja sra na to i narzuca swój oczojebny zestaw. Wypadałoby się wytłumaczyć
[#14] Re: Co sie STAO?

@lupus, post #13

O, przyszedł gieroj z roszczeniową postawą i jak zwykle używa zwrotów które kojarzą się z tyłkiem. Temu koleżce nie polewajcie.OK
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Co sie STAO?
[#16] Re: Co sie STAO?

@lupus, post #15

kolory są bardzo ok teraz
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Co sie STAO?
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Co sie STAO?
[#19] Re: Co sie STAO?

@selur, post #1

Ja ma tak zawsze bo to moj ulubiony zestaw kolorow - lepciejszy niz ten niebieski ;)
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Co sie STAO?
[#21] Re: Co sie STAO?

@lupus, post #13

bo skoro użytkownik ppae w profilu ustawił sobie zestaw kolorów najbardziej odpowiadający

Przecież po zalogowaniu masz ten najbardziej odpowiadający. A przynajmniej ja mam i nie jest to czarny z pomarańczą...
[#22] Re: Co sie STAO?

@Krashan, post #21

U mnie jest to kolor zielony z białym. Taki lubię najbardziej.
[#23] Re: Co sie STAO?

@selur, post #1

Nie wiem o co hałas, bo ja mam standardowo czarne tło (sam wybrałem) i super się czyta. Ten kolor tła to najlepszy wybór do czytania. Mam dokładnie taki sam po zalogowaniu. Eksperymentowałem ze wszystkimi i ten jest najwygodniejszy. Zamiast z góry go odrzucać to radzę wypróbować.
[#24] Re: Co sie STAO?

@Krashan, post #21

Przecież po zalogowaniu masz ten najbardziej odpowiadający. A przynajmniej ja mam i nie jest to czarny z pomarańczą...


Może do rana naprawili.
W nocy byłem zalogowany i widziałem niestety czarny. Pomogła dopiero zmiana ustawień.


Pozdrawiam
[#25] Re: Co sie STAO?

@RadoslawF, post #24

Ja dalej widze czarny...
[#26] Re: Co sie STAO?

@_arti, post #25

Bez logowania jest czarny z pomarańczowymi literkami. Po zalogowaniu taki jak sobie ustawiłem.
[#27] Re: Co sie STAO?

@_arti, post #25

Może trzeba ciastka wywalić. Mam domyślnie ustawione usuwanie wszystkich ciasteczek przy zamykaniu przeglądarki, więc mogłem nie zauważyć problemu.
[#28] Re: Co sie STAO?

@_arti, post #25

Zapewne trzeba odświeżyć/przeładować stronę,
przeglądarka zapamiętuje css itp. i nie ładuje za każdym razem.
.
[#29] Re: Co sie STAO?

@gilban, post #26

To raczej logiczne, że niezalogowani otrzymują ustawienia domyślne.

Motyw czarno-pomarańczowy całkiem OK, choć dla mnie trochę zbyt kontrastowy, ja bym lekko przyciemnił tekst i trochę zmniejszył różnicę pomiędzy ciemniejszym i jaśniejszym tłem. Ale każdy ma swoje preferencje i jakieś ale.

Np. całkiem podobny motyw tutaj ale właśnie trochę stonowany.

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 12:07:08 przez rePeter

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 12:09:58 przez rePeter
[#30] bluescreen
Co się stało?
Mam czarny ekran z czerwonymi literami!
Jakiś wirus??
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem