Forum » PPA
[#31] Re: PPA#15 - czekamy na artykuły

@grxmrx, post #28

OK, czekam. Choć nadal dużo będzie brakować.

Napomknę jeszcze istotną kwestię - zamykając numer, powinien już rozpoczynać skład kolejnego numeru, aby zachować cykliczność. Tak więc wypadałoby mieć artykuły cały czas napływające, aby po pierwsze: było z czego wybrać do kolejnego numeru, po drugie, nie było sytuacji takich jak obecna.

Jeżeli chcemy, aby PPA się pojawiało regularnie, regularnie muszą napływać artykuły niezależnie od tego na jakim etapie jest wydanie/skład numeru. Jak nie do tego, to do kolejnego pójdzie. W tym właśnie celu na początku wątku jest lista tego, o czym warto napisać, co oczywiście nie znaczy, że inny artykuł nie będzie również mile widziany. Proponuję zamiast klepać kilobajty tekstu na forum, przełożyć to na jeden konstruktywny tekst: sprzęt, program, gra, programowanie, publicystka. Przecież wiecie, że jesteśmy otwarci na różną tematykę, ale to wszystko samo się nie zrobi i nie napisze.
[#32] Re: PPA#15 - czekamy na artykuły

@mailman, post #30

OK. Lubię wiedzieć od razu, czy coś co wysłałem, trafiło do odbiorcy, czy mu się podoba czy nie. I tylko to chciałem wiedzieć. Teraz zostało mi tylko czekać na kolejne PPA
[#33] Re: PPA#15 - czekamy na artykuły

@mailman, post #31

"...regularnie muszą napływać artykuły"

Wiem jak rozwiazac ten deficyt tekstow od pisma:
Kazdy leniwy amigowiec z PPA podpisze deklaracje, ze jak nie dostarczy miesiecznie 1 artykulu, to dostanie bana na forum na tydzien. Za drugim razem ban na miesiac a za trzecim na rok.
Gwarantuje, ze po takiej akcji papierowe PPA co miesiac bedzie mialo 200 stron ok, racja
[#34] Re: PPA#15 - czekamy na artykuły

@selur, post #33

Taki sobie żart :P

Z drugiej strony.... gdyby pod każdym nickiem umieścić punktację za autorski odcinek jakiegoś kursu, artykuł, poradnik, opis programu/gry dla forum/papierowego PPA.....

To wtedy było by widać kto posiada użyteczną wiedzę i na dodatek potrafi ją przekazać innym :)
[#35] Re: PPA#15 - czekamy na artykuły

@odyseja_lkc, post #34

Tak jak pisałem wcześniej, mogę wynajdować osoby, firmy itp itd które były wcześniej lub obecnie związane ze światem Amigi i mogę tworzyć wywiady. Mam swoje sposoby. Pytanie czy PPA ma szanse istnieć.
[#36] Re: PPA#15 - czekamy na artykuły

@BomberMAX, post #35

Ja jestem za.
[#37] Re: PPA#15 - czekamy na artykuły

@BomberMAX, post #35

PPA będzie istnieć, jeżeli będą artykuły. Podejście "napiszę, gdy będzie istnieć" w przypadku idei jaka przyświeca pismu jest trochę zaprzeczeniem jego istnienia.

Póki co stan się nie zmienia. Żaden nowy artykuł nie wpłynął.


Ostatnia aktualizacja: 22.08.2015 16:39:58 przez mailman
[#38] Re: PPA#15 - czekamy na artykuły

@mailman, post #37

Artykuł o Mercurialu gotowy i podesłany przed chwilą. Dodam, że nie czytałem innych źródeł (np. Amiga Future) gdzie możliwe, że była też mowa o tym systemie kontroli wersji więc nie sugerowałem się innymi tekstami :)
[#39] Re: PPA#15 - czekamy na artykuły

@mailman, post #37

idei jaka przyćmiewa pismu


przyświeca?
.
[#40] Re: PPA#15 - czekamy na artykuły

@rePeter, post #39

Może ktoś chce napisać recenzję Sakura External Floppy Drive?

EDIT: chętny się już zgłosił.


Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 20:42:20 przez strim_
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem