Forum » PPA
[#31] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #27

Czyli - krótko mówiąc - żeby w rzeźni dostać bana, to trzeba być wyjątkowo kreatywną, oryginalną osobą


Wystarczy być rasistą i złamać regulamin. Np. sigma2pi już nie raz napisał brzydko o Murzynach, a gdy napisał źle o Arabach w sposób "efektowniejszy" jak na jego miarę, to dostał bana z automatu. Chociaż nie było to w rzeźni, ale w innym rzeźnickim miejscu, gdzie sigma2pi jawnie wyzywa ludzi od "ciuli".OK
[#32] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #30

No ale jeśli celem rzeźni jest żeby niektórzy podjudzani rozpoczynali swoją pseudoargumentacją "jazdę po bandzie" (oby nie po innych użytkownikach) i np. taki selur dostawał bana na kolejny okres


Może jestem mało rozgarnięty, ale ten wpis rozumiem następująco:

"Dział Rzeźnia został stworzony po to, żeby prowokować do ostrzejszych wypowiedzi i dzięki temu banować użytkowników takich jak Selur".

Nie wiem co innego mogłeś mieć na myśli pisząc te słowa (pewnie zaraz się dowiem). Takie rzeczy po prostu nie mają miejsca, stąd moja zdecydowana odpowiedź.
[#33] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@recedent, post #32

"Dział Rzeźnia został stworzony po to, żeby prowokować do ostrzejszych wypowiedzi i dzięki temu banować użytkowników takich jak Selur"


Absolutnie nie miałem tego na myśli, to nadinterpretacja. Ale może jestem mało rozgarnięty i nie rozumiem w sumie własnych słów, inni wiedzą na szczęście lepiej.

Nie wiem co innego mogłeś mieć na myśli pisząc te słowa (pewnie zaraz się dowiem)


Dowiesz się, jak ponownie znajdę czas żeby usiąść przy komputerze i w wolnej chwili, ponownie napisać odpowiedź w tym wątku.
[#34] Do Rzeźni z tym wątkiem!

@DiskDoctor, post #33

Oceniając kierunek w którym zmierza dyskusja, Proponuję przenieść ten wątek do Rzeźni. Spełnia wymagania, myślę...
[#35] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@Dopuser, post #34

Myślę, że za podsumowanie dyskusji o banowaniu Selura wystarczy, że obaj z DiskDoctorem jesteśmy nierozgarnięci i ani on nie miał na myśli tego co napisał, ani ja tego co przeczytałem ok, racja
[#36] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"
[#37] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@sigma2pi, post #36

@sigma2pi
Ej, idźcie sobie z tymi bzdurami do Rzeźni, OK? OK
[#38] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@recedent, post #35

No tak, nieporozumienie.

Ludzie sami się prowokują w rzeźni wzajemnie, Moderatorzy jedynie dbają (i jest to kawał dobrej roboty!), aby nie popaść w skrajną przesadę, trzymać jako tako fason (jak na rzeźnię przystało), oraz nie przeginać względem regulaminu czy jak ktoś wcześniej pisał, czasem nawet przepisów karnych.

Podsumowując - rzeźnia jest jak każdy widzi.

Niektórzy tam czują się jak ryba w wodzie, inni nie zaglądają, jeszcze inni boją się jak klubów gejowskich a jeszcze, jeszcze inni - jak darkroomów w tychże klubach.

Na pewno zmiany w rzeźni mogłyby popsuć jej specyfikę... i wtedy dopiero zrobiłaby się rzeźnia (oby w ramach rzeźni tylko ).

DD
[#39] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@DiskDoctor, post #38

Zawsze można byłoby wtedy zrobić "Super Rzeźnię", albo... Bo ja wiem? "Rzeźnię numer 5"?
[#40] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@recedent, post #39

Można zrobić skrypt servera, który losowo (co 1000 klików) przenosi użytkownika do rzeźni

Może byłoby więcej bywalców wówczas szeroki uśmiech
[#41] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@DiskDoctor, post #40

To zamiast takiego skryptu, lepiej stworzyć niebieską budkę angielskiego policjanta i podróżować między tematami jak Dr Who.
[#42] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@recedent, post #39

Ej, gdzie wcięło rzeźnię?
[#43] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@Sokok, post #42

Została usunięta wraz ze śmierdząca zawartością
[#44] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@Sokok, post #42

A co, kusi Cię?

Rzeźnia została wydzielona z PPA, przeszła rebranding i jest na innej domenie już
[#45] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@Vato, post #43

Jak oni w ogóle smieli śmieć!
[#46] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@Sokok, post #45

Chyba są właścicielami forum... nie wiem...

A tak serio to amigowcy są kulturalni i ta cała rzeźnia po prostu nie była potrzebna

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2017 18:52:59 przez Vato
[#47] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@Vato, post #46

Po prostu zabrali koryto, żeby świń nie było.
[#48] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@Sokok, post #45

Już nigdy PPA nie będzie takie samo płacz

NIE ODDAMY WAM TELEW... RZEŹNI !!!!!!!
[#49] Re: Do Rzeźni z tym wątkiem!

@Sokok, post #45

Jak oni w ogóle smieli śmieć!


Od tego Oni są, od tego są Oni, od tego są
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem